Kdo je to?
Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šovinista?

Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šovinista s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Obrat? Znáte definici termínu Muzeum? Znáte definici termínu Čtečka knih? Pamatujete si definici pojmu ASMR?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, vysvětlení, definice, formulace, popis, informace, popis, kdo je Šovinista?, význam, Šovinista, wiki, vlastnosti, původ slova, synonymum, co znamená

Pojem Šovinista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Šovinista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Šovinista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Šovinista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Šovinista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šovinista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šovinista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šovinista? Kdo to byl Šovinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šovinista? Definice pojmu Šovinista patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Šovinista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.