Kdo je to?
Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šovinista?

Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šovinista? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Obrat? Znáte pojem Akademický rok? Znáte definici termínu Čtečka knih? Vzpomenete si na definici slova Infinitiv?

Klíčová slova: heslo, etymologie, formulace, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, synonymum, význam slova, odborný výraz, původ slova, vysvětlení, lexikon, Šovinista, kdo je Šovinista?, slovo, co je to Šovinista?

Pojem Šovinista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Šovinista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Šovinista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Šovinista ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Šovinista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šovinista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Šovinista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šovinista? Kdo to byl Šovinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šovinista? Definice pojmu Šovinista je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Šovinista i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.