Kdo je to?
Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šovinista?

Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Tento text (Šovinista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Nikasil? Znáte definici termínu Společenská nebezpečnost? Znáte definici termínu Alternátor? Pamatujete si definici pojmu Malus?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, co je to Šovinista?, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, definice, kdo to je, odborný výraz, přesný význam, wiki, pojem, lexikon, původ slova, vlastnosti, Šovinista

Pojem Šovinista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šovinista ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Šovinista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Šovinista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Šovinista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šovinista například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Šovinista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šovinista? Kdo to byl Šovinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šovinista? Definice pojmu Šovinista je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Šovinista i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.