Kdo je to?
Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šovinista?

Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šovinista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Obrat? Znáte termín Minaret? Znáte definici termínu Čtečka knih? Víte, co je to Integrál?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, termín, význam pojmu, co znamená, kdo je Šovinista?, původ slova, wiki, kdo to je, co je to Šovinista?, přesný výraz, lexikon, význam, vysvětlení, definice, odborný výraz

Pojem Šovinista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Šovinista v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Šovinista na Youtube

Vyhledat slovo Šovinista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Šovinista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Šovinista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šovinista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Šovinista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šovinista? Kdo to byl Šovinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šovinista? Definice pojmu Šovinista se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.