Kdo je to?
Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šovinista?

Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Šovinista? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Noktovizor? Znáte definici termínu GPRS? Znáte definici termínu ČVOP? Pamatujete si definici pojmu Kickbox?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, přesný význam, popis, Šovinista, původ slova, co znamená, význam, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, etymologie, popis, vysvětlení, vlastnosti, informace

Pojem Šovinista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Šovinista zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Šovinista ve Wikislovníku

Najít heslo Šovinista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Šovinista na Youtube

Zkusit najít Šovinista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šovinista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šovinista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šovinista? Kdo to byl Šovinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šovinista? Definice pojmu Šovinista je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Šovinista i v jiné sekci než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.