Kdo je to?
Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šovinista?

Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Šovinista? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Noktovizor? Znáte termín Justice? Znáte definici termínu ČVOP? Víte, co je to Absolutismus?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, kdo je Šovinista?, význam pojmu, termín, popis, co je to Šovinista?, význam slova, vysvětlení, vlastnosti, popis, Šovinista, význam, formulace, wiki, přesný výraz

Pojem Šovinista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Šovinista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Šovinista na Google.cz

Najít termín Šovinista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šovinista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šovinista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Šovinista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Šovinista? Kdo to byl Šovinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šovinista? Definice pojmu Šovinista se nachází v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.