Kdo je to?
Kdo je Vladimír Vogeltanz? Životopis Vladimír Vogeltanz, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Vladimír Vogeltanz

Kdo je Vladimír Vogeltanz? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, lékařství

Vladimír Vogeltanz je český lékař a etikoterapeut narozený v roce 1953 v Plané u Mariánských lázní. Medicínu vystudoval Vogeltanz na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po úspěšném absolvování medicíny se začal tomuto oboru věnovat. Získal dvě atestace v oboru ORL lékařství, načež se stal zástupcem primáře na ORL oddělení ve Strakonické nemocnici. V tomto zařízení setrval 15 let.
Od roku 1990 se začal zajímat též o různé alternativní metody léčení. Věnoval se samostudiu různých zdrojů a krátce poté začal sám pořádat různé přednášky pro laickou veřejnost. Za tuto činnost byl kvůli přestupku proti etickému kodexu potrestán Lékařskou komorou.
V důsledku toho opustil místo zástupce primáře ve Strakonické nemocnici, dal výpověď a ukončil lékařskou praxi. Hned poté vystoupil z lékařské komory a začal se věnovat právě etikoterapii.
Ve své práci navázal na činnost a myšlenky zakladatele české etikoterapie MuDr. Ctibora Bezděka, který na toto téma napsal tři knihy. Etikoterapie klade důraz na aktivitu léčícího se člověka. Vladimír Vogeltanz napsal tři díly knihy Co s doktorem: Cesta etikoterapie a jako spoluautor se podílel na vydání knihy Trvalé zdraví jako cíl zdravotního systému.Kdo je Vladimír Vogeltanz? Životopis Vladimír Vogeltanz, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Hlavní informace o osobě Vladimír Vogeltanz

Národnost: česká
Datum narození: 1953
Místo narození: Planá u Mariánských lázní

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vladimír Vogeltanz sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Skeleton? Víte, co je to Android Auto? Znáte pojem Čedič? Rozumíte pojmu Ortorexie?

Klíčová slova: wikipedie, osobnosti, národnost, osobnost, popis, wiki, kde se narodil Vladimír Vogeltanz?, místo narození, Vladimír Vogeltanz, datum narození, lékařství, životopis, kdy se narodil Vladimír Vogeltanz?, vysvětlení, informace, život

Pojem Vladimír Vogeltanz je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Vladimír Vogeltanz ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimír Vogeltanz ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Vladimír Vogeltanz ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vladimír Vogeltanz na Youtube

Zkusit najít termín Vladimír Vogeltanz ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Vogeltanz například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Vladimír Vogeltanz?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Vladimír Vogeltanz? Kdy se narodil Vladimír Vogeltanz? Kde se narodil Vladimír Vogeltanz? Vladimír Vogeltanz patří do kategorie Lékařství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Vladimír Vogeltanz například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Vogeltanz i v jiné kategorii než je lékařství.