Kdo je to?
Kdo je Peter Krieger? Životopis Peter Krieger, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Peter Krieger

Kdo je Peter Krieger? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Peter Krieger je hokejový útočník, který se narodil 9. prosince 1993 v americkém městě Oakdale v Minnesotě. Své hokejové začátky neabsolvoval pod dohledem žádného kouče, jenž by v něm odhalil potenciální talent. Trénoval však pod bedlivým dohledem svého otce a staršího bratra na zamrzlém jezeře poblíž jejich domova. Otec tam synům dokonce nainstaloval i světla a sítě. V dětství Kriegera zajímaly i jiné sporty jako fotbal, americký fotbal nebo tenis. Přesto byl pro něj hokej jednoznačně první volbou už od jeho tří let.
Kromě hokeje a sportu měl Peter i jiné záliby. Již od útlého věku sledoval v televizi vyšetřovací metody agentů CIA a FBI a policistů. Tato práce ho natolik zaujala, že se rozhodl vystudovat St. Thomas Academy. Nějaký čas sloužil i v kanceláři šerifa. Uvědomil si však, jak nebezpečná tato práce může být, a to nejen pro něj, ale také pro jeho rodinu. Proto se dvojnásobný vítěz univerzitní NCAA ligy rozhodl pokračovat v hokejové kariéře.
I když se několika jeho tehdejším spoluhráčům povedlo prosadit se v nejprestižnější soutěži světa, Peterovi tato možnost stále unikala. Stále více si uvědomoval, že jeho technickému pojetí hokeje jsou mnohem více nakloněna širší evropská kluziště. V NHL je hokej přece jen více kontaktní. Tak si v sezóně 2019/2020 vyzkoušel své první zahraniční angažmá, a to ve švédském Västerviks IK. V 52 zápasech nasbíral 22 bodů. Poté se ještě na chvílí vrátil zpět domů a pro sezónu 2021/2022 podepsal smlouvu se slovenským Zvolenem, i když měl nabídky i z Rakouska a Česka. Ve 41 zápasech zaznamenal 38 kanadských bodů za 19 branek a 19 asistencí. Svými výkony zaujal pozornost ostravských Vítkovic, kam také v roce 2022 přestoupil. V Ostravě se mu velmi daří a zdá se, že panuje oboustranná spokojenost z uskutečněného přestupu. S manželkou bydlí v Heřmanicích.Kdo je Peter Krieger? Životopis Peter Krieger, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Peter Krieger

Národnost: americká
Datum narození: 9. prosince 1993
Místo narození: Oakdale

Popis osobnosti Peter Krieger můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Tailleur? Pamatujete si definici pojmu Šufánek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Imunologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Power bank?

Klíčová slova: lexikon, popis, místo narození, informace, wiki, biografie, datum narození, osobnost, kdy se narodil Peter Krieger?, Peter Krieger, život, národnost, kdo je Peter Krieger?, Peter Krieger, wikipedie, vysvětlení

Pojem Peter Krieger je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Peter Krieger ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Peter Krieger na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Peter Krieger ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Peter Krieger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Peter Krieger na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Peter Krieger například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Peter Krieger

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Peter Krieger? Kdy se narodil Peter Krieger? Kde se narodil Peter Krieger? Peter Krieger je v sekci Sport

Kategorie sport, běžkyně, peter Krieger, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Peter Krieger např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Peter Krieger i v jiné kategorii než je sport.