Kdo je to?
Kdo je Peter Krieger? Životopis Peter Krieger, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Peter Krieger?

Kdo je Peter Krieger? Životopis, informace, biografie, sport

Peter Krieger je hokejový útočník, který se narodil 9. prosince 1993 v americkém městě Oakdale v Minnesotě. Své hokejové začátky neabsolvoval pod dohledem žádného kouče, jenž by v něm odhalil potenciální talent. Trénoval však pod bedlivým dohledem svého otce a staršího bratra na zamrzlém jezeře poblíž jejich domova. Otec tam synům dokonce nainstaloval i světla a sítě. V dětství Kriegera zajímaly i jiné sporty jako fotbal, americký fotbal nebo tenis. Přesto byl pro něj hokej jednoznačně první volbou už od jeho tří let.
Kromě hokeje a sportu měl Peter i jiné záliby. Již od útlého věku sledoval v televizi vyšetřovací metody agentů CIA a FBI a policistů. Tato práce ho natolik zaujala, že se rozhodl vystudovat St. Thomas Academy. Nějaký čas sloužil i v kanceláři šerifa. Uvědomil si však, jak nebezpečná tato práce může být, a to nejen pro něj, ale také pro jeho rodinu. Proto se dvojnásobný vítěz univerzitní NCAA ligy rozhodl pokračovat v hokejové kariéře.
I když se několika jeho tehdejším spoluhráčům povedlo prosadit se v nejprestižnější soutěži světa, Peterovi tato možnost stále unikala. Stále více si uvědomoval, že jeho technickému pojetí hokeje jsou mnohem více nakloněna širší evropská kluziště. V NHL je hokej přece jen více kontaktní. Tak si v sezóně 2019/2020 vyzkoušel své první zahraniční angažmá, a to ve švédském Västerviks IK. V 52 zápasech nasbíral 22 bodů. Poté se ještě na chvílí vrátil zpět domů a pro sezónu 2021/2022 podepsal smlouvu se slovenským Zvolenem, i když měl nabídky i z Rakouska a Česka. Ve 41 zápasech zaznamenal 38 kanadských bodů za 19 branek a 19 asistencí. Svými výkony zaujal pozornost ostravských Vítkovic, kam také v roce 2022 přestoupil. V Ostravě se mu velmi daří a zdá se, že panuje oboustranná spokojenost z uskutečněného přestupu. S manželkou bydlí v Heřmanicích.Kdo je Peter Krieger? Životopis Peter Krieger, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Peter Krieger

Národnost: americká
Datum narození: 9. prosince 1993
Místo narození: Oakdale

Tento text (Peter Krieger) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Linkedin? Víte co je Izotonický nápoj? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aglomerace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Premiéra?

Klíčová slova: zajímavosti, narození, kdo je Peter Krieger?, lexikon, osobnost, kdy se narodil Peter Krieger?, kde se narodil Peter Krieger?, Peter Krieger, místo narození, život, životopis, sport, datum narození, wiki, vysvětlení, wikipedie

Pojem Peter Krieger je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Peter Krieger ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Peter Krieger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Peter Krieger ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Peter Krieger na Youtube

Hledat slovo Peter Krieger ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Peter Krieger například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Peter Krieger?

Nyní již víte Kdo je to Peter Krieger? Kdy se narodil Peter Krieger? Kde se narodil Peter Krieger? Peter Krieger patří do sekce Sport

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Peter Krieger kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Peter Krieger i v jiné kategorii než je sport.