Kdo je to?
Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Kdo je to Fašista?

Jaký je význam slova Fašista? Co to znamená?

Fašista je příznivec politické ideologie vzniklé v Itálii a rozšířené také ve Španělsku. Fašismus byl podobně jako nacismus typický silně nacionalistickými postoji, principem vůdčí autority apod. Fašismus byl krajní pravicovou ideologií. Jeho "reprezentantem" byl italský diktátor Benito Mussolini. S italskými fašisty spolupracovala i katolická církev.Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Fašista se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Baráž? Znáte pojem Gustin? Znáte definici termínu Floskule? Vzpomenete si na definici slova Kyretáž?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, přesný význam, kdo to je, formulace, popis, Fašista, lexikon, původ slova, kdo je Fašista?, vysvětlení, etymologie, heslo, definice, slovo, wiki

Pojem Fašista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Fašista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Fašista ve Wikislovníku

Najít slovo Fašista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Fašista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fašista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Fašista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fašista? Kdo to byl Fašista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fašista? Definice pojmu Fašista je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Fašista i v jiných kategoriích (než politika).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.