Kdo je to?
Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Kdo je to Fašista?

Jaký je význam slova Fašista? Co to znamená?

Fašista je příznivec politické ideologie vzniklé v Itálii a rozšířené také ve Španělsku. Fašismus byl podobně jako nacismus typický silně nacionalistickými postoji, principem vůdčí autority apod. Fašismus byl krajní pravicovou ideologií. Jeho "reprezentantem" byl italský diktátor Benito Mussolini. S italskými fašisty spolupracovala i katolická církev.Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fašista? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Baráž? Víte co je Erteple? Znáte definici termínu Floskule? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mascarpone?

Klíčová slova: politika, význam slova, wiki, lexikon, informace, co je to Fašista?, etymologie, Fašista, termín, přesný výraz, přesný význam, definice, co znamená, popis, význam, formulace

Pojem Fašista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Fašista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Fašista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fašista ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Fašista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Fašista například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fašista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fašista? Kdo to byl Fašista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fašista? Definice pojmu Fašista je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.