Kdo je to?
Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Kdo je to Fašista?

Jaký je význam slova Fašista? Co to znamená?

Fašista je příznivec politické ideologie vzniklé v Itálii a rozšířené také ve Španělsku. Fašismus byl podobně jako nacismus typický silně nacionalistickými postoji, principem vůdčí autority apod. Fašismus byl krajní pravicovou ideologií. Jeho "reprezentantem" byl italský diktátor Benito Mussolini. S italskými fašisty spolupracovala i katolická církev.Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fašista sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Baráž? Znáte definici termínu Pappardelle? Znáte definici termínu Floskule? Pamatujete si definici pojmu Linux?

Klíčová slova: informace, popis, wiki, kdo je Fašista?, politika, formulace, co znamená, Fašista, synonymum, pojem, slovo, původ slova, přesný význam, význam pojmu, odborný výraz, význam

Pojem Fašista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fašista ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Fašista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Fašista ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Fašista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Fašista například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Fašista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fašista? Kdo to byl Fašista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fašista? Definice pojmu Fašista se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Fašista i v jiné sekci než v politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.