Kdo je to?
Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Kdo je to Fašista?

Jaký je význam slova Fašista? Co to znamená?

Fašista je příznivec politické ideologie vzniklé v Itálii a rozšířené také ve Španělsku. Fašismus byl podobně jako nacismus typický silně nacionalistickými postoji, principem vůdčí autority apod. Fašismus byl krajní pravicovou ideologií. Jeho "reprezentantem" byl italský diktátor Benito Mussolini. S italskými fašisty spolupracovala i katolická církev.Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fašista s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Baráž? Znáte termín Linon? Znáte definici termínu Tržní cena? Víte, co je to Amfetamin?

Klíčová slova: původ slova, co je to Fašista?, přesný význam, wiki, vysvětlení, termín, význam, význam pojmu, pojem, kdo je Fašista?, synonymum, politika, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, význam slova

Pojem Fašista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Fašista

Hledat pojem Fašista ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Fašista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Fašista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Fašista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fašista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Fašista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fašista? Kdo to byl Fašista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fašista? Definice pojmu Fašista se nachází v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.