Kdo je to?
Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Kdo je to Fašista?

Jaký je význam slova Fašista? Co to znamená?

Fašista je příznivec politické ideologie vzniklé v Itálii a rozšířené také ve Španělsku. Fašismus byl podobně jako nacismus typický silně nacionalistickými postoji, principem vůdčí autority apod. Fašismus byl krajní pravicovou ideologií. Jeho "reprezentantem" byl italský diktátor Benito Mussolini. S italskými fašisty spolupracovala i katolická církev.Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fašista? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Baráž? Znáte definici termínu Fixace? Znáte definici termínu Tržní cena? Pamatujete si definici pojmu Ekosystém?

Klíčová slova: popis, termín, význam slova, vysvětlení, kdo je Fašista?, kdo to je, odborný výraz, význam, slovo, popis, přesný výraz, význam pojmu, původ slova, synonymum, informace, etymologie

Pojem Fašista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Fašista

Hledat heslo Fašista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fašista ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Fašista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Fašista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Fašista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Fašista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fašista? Kdo to byl Fašista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fašista? Definice pojmu Fašista je v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Fašista i v jiné kategorii než v politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.