Kdo je to?
Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Kdo je to Liberál?

Jaký je význam slova Liberál? Co to znamená?

Liberál je označení pro zastánce filozofie nebo politického směru, který za základní hodnotu považuje svobodu. K ochraně svobody slouží stát. Tento filozofický názor pochází z Anglie 17. století, jeho význam se však měnil podle vývoje dané oblasti.
Liberál se snaží o dosažení maximální svobody v rovině osobní, politické, ekonomické i náboženské. Svoboda jednoho jedince však nesmí omezovat svobodu jiných.Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Liberál se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Adobe air? Vzpomenete si na definici slova Vodnice? Znáte pojem Píštěl? Vzpomněli byste si na význam slova Michelinská hvězda?

Klíčová slova: co je to Liberál?, termín, wiki, popis, formulace, význam slova, informace, odborný výraz, definice, slovo, popis, politika, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, lexikon

Pojem Liberál je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Liberál

Hledat videa s názvem Liberál na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Liberál ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Liberál ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Liberál na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Liberál například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Liberál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Liberál? Kdo to byl Liberál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Liberál? Definice pojmu Liberál je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?