Kdo je to?
Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Kdo je to Liberál?

Jaký je význam slova Liberál? Co to znamená?

Liberál je označení pro zastánce filozofie nebo politického směru, který za základní hodnotu považuje svobodu. K ochraně svobody slouží stát. Tento filozofický názor pochází z Anglie 17. století, jeho význam se však měnil podle vývoje dané oblasti.
Liberál se snaží o dosažení maximální svobody v rovině osobní, politické, ekonomické i náboženské. Svoboda jednoho jedince však nesmí omezovat svobodu jiných.Kdo je to, byl Liberál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Liberál? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Liberál sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Adobe air? Pamatujete si definici pojmu Natura 2000? Znáte pojem Píštěl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dystopie?

Klíčová slova: politika, přesný výraz, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, původ slova, kdo to je, přesný význam, wiki, heslo, formulace, co znamená, etymologie, co je to Liberál?, Liberál, kdo je Liberál?

Pojem Liberál je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Liberál zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Liberál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Liberál ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Liberál na Google.cz

Hledat videa s názvem Liberál na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Liberál například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Liberál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Liberál? Kdo to byl Liberál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Liberál? Definice pojmu Liberál se nachází v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Liberál hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?