Kdo je to?
Kdo je Michal Bragagnolo? Životopis Michal Bragagnolo, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Michal Bragagnolo?

Kdo je Michal Bragagnolo? Životopis, informace, biografie, hudba

Michal Bragagnolo je český operní zpěvák.
Vystudoval Pražskou konzervatoř a Hudební fakultu Akademie múzických umění v Praze.
Svou operní kariéru začínal v Divadle J.K. Tyla v Plzni a v Divadle F.X. Šaldy v Liberci. Dále ho diváci mohli vídat v Jihočeském divadle a na dalších scénách. Od roku 2015 se objevuje i na nejvýznamnějším českém jevišti - v Národním divadle.
Ztvárnil například Mozarta v inscenaci Mozart a smrt, Hraběte Boniho v Kálmánově operetě Čardášová princezna, Aljeju v Janáčkově Z mrtvého domu, Popiela v Nedbalově Polské krvi nebo Rodrigueze v Massenetově Donu Quichotovi.
V průběhu kariéry si zahrál i několik muzikálových rolí - například v Bídnících či Baladě pro banditu. Ve Fantomovi opery si zahrál jednu z hlavních rolí - Raoula.
Od roku 2017 je součástí úspěšného pěveckého uskupení 4 Tenoři, které kromě něj tvoří Marian Vojtko, Pavel Vítek a Jan Kříž.Kdo je Michal Bragagnolo? Životopis Michal Bragagnolo, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Michal Bragagnolo

Národnost: česká
Datum narození: 1990
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michal Bragagnolo sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Blog? Vzpomenete si na definici slova Alfanumerická klávesnice? Vzpomenete si na definici slova Opce? Vzpomněli byste si na význam slova Autobiografie?

Klíčová slova: popis, informace, biografie, životopis, lexikon, osobnost, život, kde se narodil Michal Bragagnolo?, hudba, zajímavosti, národnost, narození, wiki, datum narození, kdy se narodil Michal Bragagnolo?, osobnosti

Pojem Michal Bragagnolo je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Michal Bragagnolo zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Michal Bragagnolo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Bragagnolo ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Michal Bragagnolo na Youtube

Najít termín Michal Bragagnolo na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Michal Bragagnolo ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Bragagnolo například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Bragagnolo

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Michal Bragagnolo? Kdy se narodil Michal Bragagnolo? Kde se narodil Michal Bragagnolo? Michal Bragagnolo patří do sekce Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Michal Bragagnolo např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Bragagnolo i v jiné kategorii než je hudba.