Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Iluminát? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Evropská unie? Znáte pojem Stipendium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Poříz? Vzpomenete si na definici slova Polarizační brýle?

Klíčová slova: Iluminát, význam, původ slova, kdo je Iluminát?, co je to Iluminát?, synonymum, co znamená, wiki, vysvětlení, historie, slovo, pojem, lexikon, popis, význam slova, kdo to je

Pojem Iluminát je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Iluminát zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Iluminát ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Iluminát v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Iluminát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Iluminát ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Iluminát například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Iluminát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát je v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Iluminát i v jiné kategorii než v historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?