Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Tento text (Iluminát) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Ego? Víte co je Loden? Vzpomněli byste si co označuje výraz Poříz? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hlaholice?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Iluminát?, kdo to je, přesný výraz, původ slova, synonymum, lexikon, definice, kdo je Iluminát?, co znamená, Iluminát, wiki, historie, vysvětlení, heslo, pojem

Pojem Iluminát je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Iluminát ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Iluminát ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Iluminát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Iluminát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Iluminát například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Iluminát, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Iluminát i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?