Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Definici slova Iluminát můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Ego? Víte, co je to Vodní dýmka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Poříz? Rozumíte pojmu Kaki?

Klíčová slova: co je to Iluminát?, popis, odborný výraz, slovo, význam pojmu, původ slova, historie, heslo, informace, přesný výraz, pojem, termín, kdo je Iluminát?, Iluminát, lexikon, přesný význam

Pojem Iluminát je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Iluminát ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Iluminát na Youtube

Najít heslo Iluminát v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Iluminát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Iluminát například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Iluminát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát se nachází v kategorii historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Iluminát i v jiné sekci než v historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?