Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Iluminát s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Evropská unie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Poříz? Víte co je Klopka?

Klíčová slova: termín, původ slova, definice, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, pojem, synonymum, co je to Iluminát?, etymologie, popis, vysvětlení, popis, co znamená, heslo

Pojem Iluminát je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Iluminát ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Iluminát ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Iluminát na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iluminát ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Iluminát například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Iluminát, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?