Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Iluminát? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Ego? Vzpomenete si na definici slova Mene tekel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Poříz? Vzpomněli byste si na význam slova Geek?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, historie, co je to Iluminát?, wiki, termín, formulace, odborný výraz, slovo, vysvětlení, co znamená, význam pojmu, popis, kdo to je, Iluminát, kdo je Iluminát?

Pojem Iluminát je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Iluminát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Iluminát ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Iluminát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Iluminát ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Iluminát například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Iluminát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát je v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?