Kdo je to?
Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivanka Trumpová?

Kdo je to Ivanka Trumpová? Stručný životopis

Ivanka Trumpová, celým jménem Marie Ivanka Trumpová, je dcera amerického prezidenta a české modelky Ivany Trumpové, úspěšná modelka a podnikatelka. Je absolventkou podnikatelské školy při Pensylvánské univerzitě a hovoří několika jazyky. Společně se svými bratry podniká jako výkonná viceprezidentka ve společnosti Trump Organization, kterou založil jejich otec.
Ivanka Trumpová se také podílela na prezidentské kampani svého otce a na přípravě administrativy jeho prezidentské funkce. Je velkou zastánkyní práv žen.Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Ivanka Trumpová

Národnost: USA
Datum narození: 30. října 1981
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivanka Trumpová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Archaismus? Znáte pojem Dřevomorka? Pamatujete si definici pojmu Evoluce? Vzpomenete si na definici slova Informace?

Klíčová slova: co je to Ivanka Trumpová?, význam pojmu, vysvětlení, význam slova, kdo to je, slovo, kdo je Ivanka Trumpová?, popis, synonymum, původ slova, definice, přesný význam, podnikání, termín, formulace, pojem

Pojem Ivanka Trumpová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ivanka Trumpová

Hledat výraz Ivanka Trumpová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Ivanka Trumpová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ivanka Trumpová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ivanka Trumpová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivanka Trumpová například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivanka Trumpová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivanka Trumpová? Kdo to byl Ivanka Trumpová? Kdy se narodil Ivanka Trumpová? Kde se narodil Ivanka Trumpová? Ivanka Trumpová je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ivanka Trumpová řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivanka Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.