Kdo je to?
Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivanka Trumpová?

Kdo je to Ivanka Trumpová? Stručný životopis

Ivanka Trumpová, celým jménem Marie Ivanka Trumpová, je dcera amerického prezidenta a české modelky Ivany Trumpové, úspěšná modelka a podnikatelka. Je absolventkou podnikatelské školy při Pensylvánské univerzitě a hovoří několika jazyky. Společně se svými bratry podniká jako výkonná viceprezidentka ve společnosti Trump Organization, kterou založil jejich otec.
Ivanka Trumpová se také podílela na prezidentské kampani svého otce a na přípravě administrativy jeho prezidentské funkce. Je velkou zastánkyní práv žen.Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Ivanka Trumpová

Národnost: USA
Datum narození: 30. října 1981
Místo narození: New York

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivanka Trumpová s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hybridní pohon? Rozumíte pojmu Soundbar? Pamatujete si definici pojmu Pivní polévka? Znáte pojem Poslední soud?

Klíčová slova: Ivanka Trumpová, co znamená, odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, význam slova, co je to Ivanka Trumpová?, etymologie, podnikání, synonymum, význam, formulace, původ slova, význam pojmu, pojem, lexikon

Pojem Ivanka Trumpová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Ivanka Trumpová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Ivanka Trumpová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivanka Trumpová ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Ivanka Trumpová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivanka Trumpová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivanka Trumpová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivanka Trumpová? Kdo to byl Ivanka Trumpová? Kdy se narodil Ivanka Trumpová? Kde se narodil Ivanka Trumpová? Ivanka Trumpová se nachází v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivanka Trumpová např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivanka Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.