Kdo je to?
Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivanka Trumpová?

Kdo je to Ivanka Trumpová? Stručný životopis

Ivanka Trumpová, celým jménem Marie Ivanka Trumpová, je dcera amerického prezidenta a české modelky Ivany Trumpové, úspěšná modelka a podnikatelka. Je absolventkou podnikatelské školy při Pensylvánské univerzitě a hovoří několika jazyky. Společně se svými bratry podniká jako výkonná viceprezidentka ve společnosti Trump Organization, kterou založil jejich otec.
Ivanka Trumpová se také podílela na prezidentské kampani svého otce a na přípravě administrativy jeho prezidentské funkce. Je velkou zastánkyní práv žen.Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Ivanka Trumpová

Národnost: USA
Datum narození: 30. října 1981
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivanka Trumpová s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Archaismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krkavice? Pamatujete si definici pojmu Evoluce? Víte co je Pemza?

Klíčová slova: co je to Ivanka Trumpová?, popis, odborný výraz, formulace, definice, informace, původ slova, kdo to je, kdo je Ivanka Trumpová?, co znamená, význam slova, význam, synonymum, podnikání, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Ivanka Trumpová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ivanka Trumpová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Ivanka Trumpová ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Ivanka Trumpová na Google.cz

Hledat frázi Ivanka Trumpová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ivanka Trumpová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivanka Trumpová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Ivanka Trumpová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivanka Trumpová? Kdo to byl Ivanka Trumpová? Kdy se narodil Ivanka Trumpová? Kde se narodil Ivanka Trumpová? Ivanka Trumpová je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ivanka Trumpová dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivanka Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.