Kdo je to?
Kdo je Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Ivanka Trumpová?

Kdo je Ivanka Trumpová? Životopis, informace, biografie, podnikání

Ivanka Trumpová, celým jménem Marie Ivanka Trumpová, je dcera amerického prezidenta a české modelky Ivany Trumpové, úspěšná modelka a podnikatelka. Je absolventkou podnikatelské školy při Pensylvánské univerzitě a hovoří několika jazyky. Společně se svými bratry podniká jako výkonná viceprezidentka ve společnosti Trump Organization, kterou založil jejich otec.
Ivanka Trumpová se také podílela na prezidentské kampani svého otce a na přípravě administrativy jeho prezidentské funkce. Je velkou zastánkyní práv žen.Kdo je Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Ivanka Trumpová

Národnost: USA
Datum narození: 30. října 1981
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivanka Trumpová sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Hybridní pohon? Vzpomněli byste si co znamená slovo SIPO? Pamatujete si definici pojmu Windows update? Víte co je Pentalogie?

Klíčová slova: popis, podnikání, kdo je Ivanka Trumpová?, národnost, kdy se narodila Ivanka Trumpová?, wiki, Ivanka Trumpová, kde se narodila Ivanka Trumpová?, podnikání, životopis, vysvětlení, lexikon, biografie, život, datum narození, místo narození

Pojem Ivanka Trumpová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Ivanka Trumpová na Google.cz

Hledat slovo Ivanka Trumpová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Ivanka Trumpová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Ivanka Trumpová ve Wikipedii

Hledat frázi Ivanka Trumpová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivanka Trumpová například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivanka Trumpová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Ivanka Trumpová? Kdy se narodila Ivanka Trumpová? Kde se narodila Ivanka Trumpová? Ivanka Trumpová se nachází v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Ivanka Trumpová např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivanka Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.