Kdo je to?
Kdo je Jessica Alba? Životopis Jessica Alba, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Jessica Alba

Kdo je Jessica Alba? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jessica Alba, celý jménem Jessica Marie Alba je herečka, která vynikla nejdříve rolí v seriálu Delfín Flip, v seriálu Temný Anděl nebo jako Nancy Callahanová v Sin City – město hříchu. Velmi úspěšná byla i její role ve filmu Fantastická čtyřka, který je adaptací úspěšného komiksu.
Jessica Alba vlastní také výrazný podíl ve společnosti The Honest Company, kterou založila. Společnost se zaměřuje na prodej netoxických domácích prostředků.Kdo je Jessica Alba? Životopis Jessica Alba, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jessica Alba

Národnost: USA
Datum narození: 28. dubna 1981
Místo narození: Pomona

Líbí se stručný životopis s osobou Jessica Alba? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova E-learning? Víte, co je to Babka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Grafen? Rozumíte pojmu Kalolis?

Klíčová slova: život, Jessica Alba, vysvětlení, národnost, životopis, biografie, Jessica Alba, kde se narodila Jessica Alba?, wiki, kdy se narodila Jessica Alba?, kdo je Jessica Alba?, wikipedie, osobnosti, informace, narození, herectví

Pojem Jessica Alba je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Jessica Alba hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Jessica Alba ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Jessica Alba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jessica Alba ve Wikipedii

Najít termín Jessica Alba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Jessica Alba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jessica Alba například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Jessica Alba? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jessica Alba? Kdy se narodila Jessica Alba? Kde se narodila Jessica Alba? Jessica Alba je v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jessica Alba třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Alba i v jiné kategorii než je herectví.