Kdo je to?
Kdo je to Jessica Alba? Životopis Jessica Alba, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jessica Alba?

Kdo je to Jessica Alba? Stručný životopis

Jessica Alba, celý jménem Jessica Marie Alba je herečka, která vynikla nejdříve rolí v seriálu Delfín Flip, v seriálu Temný Anděl nebo jako Nancy Callahanová v Sin City – město hříchu. Velmi úspěšná byla i její role ve filmu Fantastická čtyřka, který je adaptací úspěšného komiksu.
Jessica Alba vlastní také výrazný podíl ve společnosti The Honest Company, kterou založila. Společnost se zaměřuje na prodej netoxických domácích prostředků.Kdo je to Jessica Alba? Životopis Jessica Alba, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jessica Alba

Národnost: USA
Datum narození: 28. dubna 1981
Místo narození: Pomona

Líbí se stručný životopis s osobou Jessica Alba? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Digitální stopa? Znáte termín Zonky? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prank? Víte, co je to Obstrukce?

Klíčová slova: co je to Jessica Alba?, přesný výraz, kdo je Jessica Alba?, wiki, původ slova, formulace, popis, termín, pojem, informace, kdo to je, Jessica Alba, co znamená, význam slova, význam, synonymum

Pojem Jessica Alba je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jessica Alba zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Jessica Alba na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jessica Alba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jessica Alba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Jessica Alba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jessica Alba například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jessica Alba

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jessica Alba? Kdo to byl Jessica Alba? Kdy se narodil Jessica Alba? Kde se narodil Jessica Alba? Jessica Alba je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jessica Alba např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Alba i v jiné kategorii než je herectví.