Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Kdo je to Pravičák?

Jaký je význam slova Pravičák? Co to znamená?

Pravičák je poměrně široké označení. V základním významu pojmenovává větší množství ideologií a politických stanovisek. Pojem pravičák se nejčastěji používá pro příslušníka skupiny, který podporuje zachování tradic v oblasti tradičních hodnot a obyčejů, sociálního členění, ekonomických svobod a minimalizace pravomocí státu ve společnosti.
Pravičáci jsou zastánci kapitalizmu, soukromé kontroly výrobních prostředků, tržního hospodářství a volného trhu.Kdo je to, byl Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravičák? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Pravičák? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chemoterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Islamismus? Znáte termín DNS? Znáte termín Pelota?

Klíčová slova: popis, co znamená, kdo to je, definice, synonymum, co je to Pravičák?, lexikon, přesný výraz, termín, popis, vysvětlení, odborný výraz, informace, formulace, původ slova, kdo je Pravičák?

Pojem Pravičák je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Pravičák

Hledat videa s názvem Pravičák na Youtube

Zkusit najít slovo Pravičák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Pravičák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Pravičák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pravičák například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Pravičák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pravičák? Kdo to byl Pravičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravičák? Definice pojmu Pravičák se nachází v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Pravičák i v jiné sekci než v politika.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.