Kdo je to?
Kdo je to Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravičák? Lidé, politika

Pravičák

Co znamená a jaký je význam slova Pravičák?

Pravičák je poměrně široké označení. V základním významu pojmenovává větší množství ideologií a politických stanovisek. Pojem pravičák se nejčastěji používá pro příslušníka skupiny, který podporuje zachování tradic v oblasti tradičních hodnot a obyčejů, sociálního členění, ekonomických svobod a minimalizace pravomocí státu ve společnosti.
Pravičáci jsou zastánci kapitalizmu, soukromé kontroly výrobních prostředků, tržního hospodářství a volného trhu.Kdo je to Pravičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravičák? Lidé, politika

Tento text (Pravičák) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Praganda? Víte co je Vantroky? Znáte termín Valgomed? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plynová pistole?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, synonymum, formulace, heslo, odborný výraz, Pravičák, význam slova, politika, původ slova, definice, wikipedie, popis, přesný význam, wiki, význam pojmu

Pojem Pravičák je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Pravičák ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Pravičák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Pravičák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Pravičák ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Pravičák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pravičák například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pravičák

Právě nyní již víte Kdo je to Pravičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravičák? Definice pojmu Pravičák patří do kategorie Politika

Kategorie politika, náčelník, pravičák, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pravičák v jiné sekci než politika.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.