Kdo je to?
Kdo je Tatiana Kováříková? Životopis Tatiana Kováříková, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Tatiana Kováříková

Kdo je Tatiana Kováříková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Tatiana Kováříková je označována jako módní návrhářka celebrit. Pochází z Ústí nad Labem. Absolvovala obor návrhářství na Střední průmyslové škole textilní v Brně, a poté strávila rok na DAMU. Zde se věnovala scénografii a podle jejích slov ji tato zkušenost obohatila. Rok na DAMU byl rovněž důležitý pro další uplatnění Tatiany u filmu a divadla.
Její modely jsou typické pro svou ženskost, čistotu a nadčasovost. Své klienty obléká jak na každodenní bázi, tak jim pomáhá i se slavnostními róbami. Práci Tatiany Kováříkové oblékla například Jitka Asterová, Bára Nesvadbová, Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Hana Zagorová, Andie MacDowell nebo hraběnka Sofie z Wessexu.
Používá materiály, které pochází z Itálie, Francie a Španělska. Díky nim i provedení jde o velmi kvalitní práci.
Tatiana Kováříková se zúčastnila celé řady módních přehlídek a dalších akcí spojených s módou jako je Unique fashion week, Rock &, Star fashion, Prague Fashion Weekend, Designblok, Vienna Fashion night nebo Pop for Fashion v Praze a Bratislavě. Kromě toho má také zastoupení v kolekci Absolutfashion. Za svou kariéru měla přehlídky a výstavy ve světových metropolích včetně New Yorku, Paříže, Berlína či Haagu.
Vystudovala v osmdesátých letech a vždy toužila po vlastním salonu. Stálo před ní však mnoho překážek. Velkou roli v jejích začátcích sehrála kolegyně Hana Havelková, která seznámila Tatianu s Kateřinou Markovou (Kornovou), a ta ji zase zprostředkovala kontakt se zpěvákem Jiřím Kornem. Díky němu se proslavila a mohla začít vlastní kariéru módní návrhářky.
Atelier TATIANA funguje od září 1995.
Začínala jako pletařka, na kterou studovala, a svetry patřily k jejím prvním modelům. Až později pak přešla k šatům, v nichž si libuje i dnes.
V letech 2019 a 2021 byla kostýmní výtvarnicí v oblíbené taneční soutěži Stardance. Oblékala tak na vystoupení například Terezu Černochovou, Veroniku Khek kubařovou nebo Viktorii Kopeckou.Kdo je Tatiana Kováříková? Životopis Tatiana Kováříková, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Tatiana Kováříková

Národnost: česká
Místo narození: Ústí nad Labem

Popis osobnosti Tatiana Kováříková můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Olovnice? Víte co je Mangold? Vzpomněli byste si co označuje výraz Buržoazie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pokrytectví?

Klíčová slova: životopis, vysvětlení, narození, kdo je Tatiana Kováříková?, osobnosti, kde se narodila Tatiana Kováříková?, biografie, informace, osobnost, národnost, wikipedie, místo narození, wiki, Tatiana Kováříková, zajímavosti, podnikání

Pojem Tatiana Kováříková je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Tatiana Kováříková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Tatiana Kováříková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tatiana Kováříková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Tatiana Kováříková na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Tatiana Kováříková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatiana Kováříková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Tatiana Kováříková? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Tatiana Kováříková? Kde se narodila Tatiana Kováříková? Tatiana Kováříková je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka v autě, tatiana Kováříková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Tatiana Kováříková dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Kováříková i v jiné kategorii než je podnikání.