Kdo je to?
Kdo je Michal Kindl? Životopis Michal Kindl, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Michal Kindl

Kdo je Michal Kindl? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Michal Kindl je český hudebník, skladatel, klavírista, producent a zpěvák. Kindl se narodil v Příbrami, kde vyrůstal u své babičky, která byla původem z Německa. Babička ho již v 6 letech přihlásila na hodiny klavíru. V Příbrami také studoval na na Integrované střední škole obchodu a služeb. Již v patnácti letech začal živě vystupovat na různých společenských akcích.
Roku 2017 napsal Kindl své vlastní písničky a o rok později vydal svou debutovou desku s názvem Barvy (2018). Deska obsahuje stejnojmennou píseň, ke které vznikl také videoklip. Ve stejném roce hostoval na turné zpěváka Davida Kollera a v následujícím roce hostoval s českou kapelou Chinaski. V roce 2019 rovněž nazpíval duet s názvem Kulisy se Štefanem Margitou. Poté spolu vystupovali na turné Štefana Margity Intimity. Roku 2022 vydal Kindl druhé album Loutka devátá.
Doposud Kindl složil písničky pro Hanu Zagorovou, Štefana Margitu (k albu Na správné cestě) nebo pro moderátorku Lucii Borhyovou. Jako producent se staral o představení českých hudebníků (např. jako Petra Janů, Janek Ledecký, Václav Neckář, Michal David či David Koller).
Mezi jeho písně patří např. Loutka devátá, Někdy se mi zdáš, Holka z města, Místo na slunci, Anděl, Ticho, aj.
Michal Kindl je ženatý s Barbarou Kindlovou, která působí také jako jeho manažerka. Manželům se v roce 2021 narodila dcera Adeline.Kdo je Michal Kindl? Životopis Michal Kindl, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Michal Kindl

Národnost: česká
Datum narození: 1988
Místo narození: Příbram, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Michal Kindl? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu ČEZ? Znáte termín Coulomb? Znáte definici termínu Prostituce? Víte, co je to Plynová pistole?

Klíčová slova: wikipedie, popis, kdy se narodil Michal Kindl?, vysvětlení, místo narození, lexikon, Michal Kindl, osobnosti, narození, kde se narodil Michal Kindl?, informace, národnost, osobnost, biografie, zajímavosti, hudba

Pojem Michal Kindl je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Michal Kindl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Michal Kindl na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Michal Kindl ve Wikislovníku

Hledat slovo Michal Kindl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Kindl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kindl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Michal Kindl?

Teďka už zajisté víte Kdo je to Michal Kindl? Kdy se narodil Michal Kindl? Kde se narodil Michal Kindl? Michal Kindl se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, šedá kytara, michal Kindl, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Michal Kindl dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kindl i v jiné kategorii než je hudba.