Kdo je to?
Kdo je to, byl Kulak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kulak? Lidé, historie

Kdo je to Kulak?

Jaký je význam slova Kulak? Co to znamená?

Kulak je historické označení pro ruského zemědělce, který vlastnil větší majetek. V Sovětském svazu byli kulaci nepřiměřeně bohatí, a proto byli velkými nepřáteli. Slovo "kulak" je hanlivé. Při tzv. kolektivizaci (zabavování státem a poté sjednocování zemědělské půdy, o kterou se starala státní zemědělská družstva - kolchozy) jim byl veškerý majetek znárodněn a komunisté se navíc postarali o jejich potrestání, což byla např. deportace na Sibiř nebo do gulagu (pracovní tábor s krutým režimem pro politické vězně v SSSR). Sovětské běsnění v zemědělství nevedlo k ničemu pozitivnímu, vyvolalo hladomor a vyžádalo si asi 5 milionů obětí.Kdo je to, byl Kulak? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kulak? Lidé, historie

Definici slova Kulak můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Pilates? Víte, co je to Přirozené číslo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rychlost? Rozumíte pojmu Ibalgin?

Klíčová slova: definice, historie, význam pojmu, wiki, význam, informace, vysvětlení, termín, etymologie, kdo je Kulak?, co znamená, synonymum, přesný význam, přesný výraz, lexikon, slovo

Pojem Kulak je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kulak v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Kulak ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kulak ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Kulak ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Kulak ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kulak například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Kulak, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kulak? Kdo to byl Kulak? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kulak? Definice pojmu Kulak se nachází v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Kulak i v jiné kategorii než v historie.

Znáte pojem plugin nebo chipset?