Kdo je to?
Kdo je to František Louka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem František Louka? Lidé, fikce

Kdo je to František Louka?

Jaký je význam slova František Louka? Co to znamená?

František Louka je postava z oscarového snímku režiséra Jana Svěráka Kolja.
František Louka je hlavní postavou filmu - jde o starého mládence, hudebníka, který se uchýlí k fingovanému sňatku s Ruskou. Jeho žena však emigruje do Západního Německa a Loukovi zůstane v péči její malý rusky hovořící syn Kolja. Františka Louku ztvárnil Zdeněk Svěrák. Film vypráví příběh o budování vztahu starého nerudného muže s malým chlapcem, ale je též komentářem k životu v komunistickém režimu.
Snímek Kolja byl natočen v roce 1996, na mezinárodní scéně byl oceněn Oscarem pro nejlepší neanglicky mluvený film a také Zlatým glóbem.Kdo je to František Louka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem František Louka? Lidé, fikce

Text s definicí výrazu František Louka doporučujeme sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Lenost? Vzpomněli byste si na význam slova Arbitráž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bazilika? Znáte definici termínu Společenská škodlivost?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, František Louka, wikipedie, původ slova, význam pojmu, co znamená, odborný výraz, význam, fikce, přesný výraz, wiki, heslo, fikce, definice, lexikon

Pojem František Louka je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo František Louka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo František Louka ve vyhledávači Qwant

Najít termín František Louka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín František Louka na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem František Louka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo František Louka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená František Louka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to František Louka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo František Louka? Definice pojmu František Louka se nachází v sekci Fikce

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín František Louka hledat i v jiných kategoriích (než fikce).