Kdo je to?
Kdo je to, byl Hater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hater? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hater?

Co znamená a jaký je význam slova Hater?

Hater je osoba, která veřejně vyjadřuje nenávist k jiným osobám nebo skupinám. Nejčastějším projevem hatera je psaní agresivních nenávistných komentářů na veřejných internetových fórech nebo v diskuzích pod články. Cílem hatera jsou nejčastěji politici, celebrity a jiné známé osobnosti. Aktivity hatera mohou být dle intenzity považovány za tzv. kyberšikanu. Podle právní kvalifikace se může jednat o přestupek nebo o trestný čin. Slovo hater pochází z anglického slova hate (nenávidět).Kdo je to, byl Hater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hater? Lidé, hanlivé

Definici slova Hater můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Smalt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cashback? Vzpomenete si na definici slova Přírodní rezervace? Víte co je Autorita?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, Hater, co znamená, vysvětlení, synonymum, význam slova, informace, lexikon, kdo to je, definice, hanlivé, odborný výraz, popis, heslo, etymologie

Pojem Hater je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hater lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Hater v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Hater na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hater ve Wikimedia Commons

Hledat termín Hater ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hater například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hater

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hater? Kdo to byl Hater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hater? Definice pojmu Hater patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.