Kdo je to?
Kdo je to Hater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hater? Lidé, hanlivé

Hater

Jaký je význam slova Hater? Co to znamená?

Hater je osoba, která veřejně vyjadřuje nenávist k jiným osobám nebo skupinám. Nejčastějším projevem hatera je psaní agresivních nenávistných komentářů na veřejných internetových fórech nebo v diskuzích pod články. Cílem hatera jsou nejčastěji politici, celebrity a jiné známé osobnosti. Aktivity hatera mohou být dle intenzity považovány za tzv. kyberšikanu. Podle právní kvalifikace se může jednat o přestupek nebo o trestný čin. Slovo hater pochází z anglického slova hate (nenávidět).


Kdo je to Hater? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hater? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Hater můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Disponibilní zůstatek? Pamatujete si definici pojmu Akné? Vzpomenete si na definici slova Alterace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pasivní agrese?

Klíčová slova: informace, co znamená, přesný význam, vysvětlení, význam, hanlivé, slovo, přesný výraz, heslo, popis, lexikon, odborný výraz, původ slova, definice, význam slova, hanlivé

Pojem Hater je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Hater

Zkusit najít termín Hater ve Wikislovníku

Najít heslo Hater ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hater v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Hater ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hater ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hater například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Hater, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Hater? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hater? Definice pojmu Hater je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá zvířata, hater, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.