Kdo je to?
Kdo je Iveta Toušlová? Životopis Iveta Toušlová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Iveta Toušlová?

Kdo je Iveta Toušlová? Životopis, informace, biografie, novináři

Iveta Toušlová je česká moderátorka a novinářka.
Vystudovala na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity český jazyk a literaturu a historii a po studiích se vydala na dráhu žurnalistiky.
Nejdříve psala pro Jihočeské listy, poté začala pracovat v rádiu - v Rádiu Faktor a také v Českém rozhlase. Její kariéra je především spojena s Českou televizí, s níž spolupracuje už od roku 1995. Nejdříve pracovala ve zpravodajství a mimojiné moderovala Studio 6. Později se stala jednou z osobností hlavní zpravodajské relace Události, večerní zprávy však moderovala jenom do roku 2012. Na televizních obrazovkách však zůstala a věnuje se cestovatelským a kultruně-společenských magazínům, jako je Toulavá kamera nebo Gejzír.
Na základě reportáží, které vznikly pro Toulavou kameru, vznikají stejnojmenné knihy, které mají už 32 dílů, a také další projekty jako třeba Malá Toulavka - Toulavá kamera pro děti.Kdo je Iveta Toušlová? Životopis Iveta Toušlová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Iveta Toušlová

Národnost: česká
Datum narození: 2. srpna 1968
Místo narození: Vimperk

Popis osobnosti Iveta Toušlová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu USB hub? Znáte definici termínu Mír? Znáte termín Zvratné sloveso? Pamatujete si definici pojmu Statutární orgán?

Klíčová slova: vysvětlení, novináři, Iveta Toušlová, místo narození, kdy se narodila Iveta Toušlová?, národnost, narození, biografie, život, novináři, popis, životopis, osobnosti, Iveta Toušlová, kdo je Iveta Toušlová?, kde se narodila Iveta Toušlová?

Pojem Iveta Toušlová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iveta Toušlová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Iveta Toušlová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Iveta Toušlová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Iveta Toušlová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Iveta Toušlová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Iveta Toušlová například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Iveta Toušlová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Iveta Toušlová? Kdy se narodila Iveta Toušlová? Kde se narodila Iveta Toušlová? Iveta Toušlová patří do kategorie Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Iveta Toušlová třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iveta Toušlová i v jiné kategorii než je novináři.