Kdo je to?
Kdo je to Vágus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vágus? Lidé, hanlivé

Vágus

Jaký je význam slova Vágus? Co to znamená?

Vágus je hanlivé označení pro zanedbaného, špinavého člověka; nejčastěji se používá pro bezdomovce. Má podobný význam jako pobuda, somrák, bezďák nebo vagabund.
Slovo pochází z latiny, kde výraz vagabundus znamená člověka, který se potuluje či bloudí. Je zjevné, že slova vágus a vagabund mají podobný slovní základ a i význam. Výraz vágus má výrazně hanlivé zabarvení, může značit až pohrdání člověkem, kterého takto označíme. Není součástí spisovného jazyka.


Kdo je to Vágus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vágus? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Vágus? Pak se o ní podělte s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Kombinované úročení? Víte, co je to Srp? Vzpomněli byste si co znamená slovo Petice? Rozumíte pojmu SSL?

Klíčová slova: lexikon, definice, hanlivé, odborný výraz, popis, slovo, co znamená, informace, přesný výraz, Vágus, etymologie, hanlivé, pojem, wiki, formulace, termín

Pojem Vágus je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Vágus hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít pojem Vágus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Vágus ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Vágus ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Vágus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Vágus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vágus například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Vágus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Vágus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vágus? Definice pojmu Vágus patří do sekce Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme vyhledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.