Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní zástupce? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní zástupce?

Jaký je význam slova Obchodní zástupce? Co to znamená?

Ochodní zástupce je profese označovaná také jako dealer. Jeho náplní práce je zjišťování situace na trhu, poskytování informací o produktech a službách, šíření produktů firmy, pro niž pracuje, sjednávání obchodních schůzek a podobně. Obchodní zástupce se zpravidla pohybuje v terénu, navštěvuje stávající zákazníky nebo se zabývá sháněním a vytipováváním nových.Kdo je to, byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní zástupce? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Obchodní zástupce? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Jistina? Vzpomenete si na definici slova Rooibos? Víte co je Došek? Vzpomněli byste si na význam slova Bazaliom?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, formulace, význam slova, odborný výraz, co znamená, heslo, přesný výraz, synonymum, původ slova, popis, termín, slovo, informace, přesný význam, definice

Pojem Obchodní zástupce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Obchodní zástupce ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Obchodní zástupce na Youtube

Vyhledat termín Obchodní zástupce ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Obchodní zástupce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní zástupce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Obchodní zástupce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Obchodní zástupce? Kdo to byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní zástupce? Definice pojmu Obchodní zástupce je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Obchodní zástupce hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.