Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní zástupce? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní zástupce?

Jaký je význam slova Obchodní zástupce? Co to znamená?

Ochodní zástupce je profese označovaná také jako dealer. Jeho náplní práce je zjišťování situace na trhu, poskytování informací o produktech a službách, šíření produktů firmy, pro niž pracuje, sjednávání obchodních schůzek a podobně. Obchodní zástupce se zpravidla pohybuje v terénu, navštěvuje stávající zákazníky nebo se zabývá sháněním a vytipováváním nových.Kdo je to, byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní zástupce? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Obchodní zástupce? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Košer? Víte, co je to Draft? Vzpomněli byste si na význam slova Vnitroblok? Pamatujete si definici pojmu Homeopatie?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, etymologie, wiki, význam slova, co je to Obchodní zástupce?, synonymum, termín, význam pojmu, popis, kdo to je, Obchodní zástupce, definice, popis, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Obchodní zástupce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Obchodní zástupce? Kdo to byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní zástupce? Definice pojmu Obchodní zástupce je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.