Kdo je to?
Kdo je to Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní zástupce? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní zástupce?

Jaký je význam slova Obchodní zástupce? Co to znamená?

Ochodní zástupce je profese označovaná také jako dealer. Jeho náplní práce je zjišťování situace na trhu, poskytování informací o produktech a službách, šíření produktů firmy, pro niž pracuje, sjednávání obchodních schůzek a podobně. Obchodní zástupce se zpravidla pohybuje v terénu, navštěvuje stávající zákazníky nebo se zabývá sháněním a vytipováváním nových.Kdo je to Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní zástupce? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obchodní zástupce s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Internet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akušroubovák? Víte co je Artralgie? Znáte termín Screenshot?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, profese, Obchodní zástupce, synonymum, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, wiki, vysvětlení, význam slova, etymologie, původ slova, profese, co znamená, pojem

Pojem Obchodní zástupce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Obchodní zástupce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Obchodní zástupce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Obchodní zástupce na Youtube

Hledat pojem Obchodní zástupce ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Obchodní zástupce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní zástupce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obchodní zástupce

Právě jste zjistili Kdo je to Obchodní zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní zástupce? Definice pojmu Obchodní zástupce patří do kategorie Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Obchodní zástupce v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.