Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní zástupce? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní zástupce?

Jaký je význam slova Obchodní zástupce? Co to znamená?

Ochodní zástupce je profese označovaná také jako dealer. Jeho náplní práce je zjišťování situace na trhu, poskytování informací o produktech a službách, šíření produktů firmy, pro niž pracuje, sjednávání obchodních schůzek a podobně. Obchodní zástupce se zpravidla pohybuje v terénu, navštěvuje stávající zákazníky nebo se zabývá sháněním a vytipováváním nových.Kdo je to, byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní zástupce? Lidé, profese

Tento text (Obchodní zástupce) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Internet? Vzpomněli byste si na význam slova Příkon? Víte co je Artralgie? Znáte definici termínu Snapchat?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, etymologie, význam slova, formulace, odborný výraz, wiki, kdo to je, synonymum, profese, Obchodní zástupce, termín, co znamená, co je to Obchodní zástupce?, definice, popis

Pojem Obchodní zástupce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Obchodní zástupce zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Obchodní zástupce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Obchodní zástupce ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Obchodní zástupce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Obchodní zástupce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní zástupce například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Obchodní zástupce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Obchodní zástupce? Kdo to byl Obchodní zástupce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní zástupce? Definice pojmu Obchodní zástupce je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Obchodní zástupce i v jiné kategorii než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.