Kdo je to?
Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Yvonne Přenosilová?

Kdo je to Yvonne Přenosilová? Stručný životopis

Yvonne Přenosilová je zpěvačka a také moderátorka. Orientuje se především na rokenrol a rhythm and blues. Jako zpěvačka začínala v divadle Semafor, zpívala s kapelou Olympic. Svůj první hit nahrála již v šestnácti letech. Koncertovala také v Anglii, v televizi účinkovala např, se skupinou Rolling Stones. Po návratu nastoupila v novém divadle Apollo. I nadále vystupovala v zahraničí, kam také v roce 1968 emigrovala.
Yvonne Přenosilová pracovala v Německu pro Rádio Svobodná Evropa a po návratu do Prahy je moderátorkou Country rádia.Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Yvonne Přenosilová

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1947
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Yvonne Přenosilová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Atletika? Pamatujete si definici pojmu KWh? Znáte definici termínu Ex offo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koncese?

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, slovo, popis, wiki, pojem, význam pojmu, kdo je Yvonne Přenosilová?, etymologie, popis, původ slova, význam, přesný výraz, přesný význam, synonymum, kdo to je

Pojem Yvonne Přenosilová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Yvonne Přenosilová lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Yvonne Přenosilová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Yvonne Přenosilová ve Wikipedii

Hledat heslo Yvonne Přenosilová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Yvonne Přenosilová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Yvonne Přenosilová například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Yvonne Přenosilová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Yvonne Přenosilová? Kdo to byl Yvonne Přenosilová? Kdy se narodil Yvonne Přenosilová? Kde se narodil Yvonne Přenosilová? Yvonne Přenosilová je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Yvonne Přenosilová dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvonne Přenosilová i v jiné kategorii než je hudba.