Kdo je to?
Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Yvonne Přenosilová?

Kdo je to Yvonne Přenosilová? Stručný životopis

Yvonne Přenosilová je zpěvačka a také moderátorka. Orientuje se především na rokenrol a rhythm and blues. Jako zpěvačka začínala v divadle Semafor, zpívala s kapelou Olympic. Svůj první hit nahrála již v šestnácti letech. Koncertovala také v Anglii, v televizi účinkovala např, se skupinou Rolling Stones. Po návratu nastoupila v novém divadle Apollo. I nadále vystupovala v zahraničí, kam také v roce 1968 emigrovala.
Yvonne Přenosilová pracovala v Německu pro Rádio Svobodná Evropa a po návratu do Prahy je moderátorkou Country rádia.Kdo je to Yvonne Přenosilová? Životopis Yvonne Přenosilová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Yvonne Přenosilová

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1947
Místo narození: Praha

Tento text (Yvonne Přenosilová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Vltavín? Rozumíte pojmu Živá čokoláda? Znáte definici termínu NFC? Znáte pojem Revma?

Klíčová slova: formulace, heslo, lexikon, popis, odborný výraz, hudba, Yvonne Přenosilová, informace, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, význam, definice, přesný význam, původ slova, wiki

Pojem Yvonne Přenosilová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Yvonne Přenosilová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Yvonne Přenosilová na Google.cz

Najít výraz Yvonne Přenosilová ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Yvonne Přenosilová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Yvonne Přenosilová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Yvonne Přenosilová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Yvonne Přenosilová? Kdo to byl Yvonne Přenosilová? Kdy se narodil Yvonne Přenosilová? Kde se narodil Yvonne Přenosilová? Yvonne Přenosilová je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Yvonne Přenosilová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvonne Přenosilová i v jiné kategorii než je hudba.