Kdo je to?
Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bubák?

Co znamená a jaký je význam slova Bubák?

Bubák čili strašidlo nebo strašák je pojmenování pro nadpřirozené stvoření, které má u lidí vyvolat strach, především u dětí. Vystrašit by měla již jen zmínka o bubákovi, často se o něm vyprávějí celé příběhy.
Bubáci mohou být různých druhů, od polednice přes čerty, vodníky, skřítky až po upíry a duchy zemřelých. Jde o postavy z pověstí a bájí a lidové slovesnosti.Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bubák? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Aeronet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrdobec? Znáte termín Špaldová mouka? Víte co je Alžírská káva?

Klíčová slova: původ slova, definice, informace, význam slova, co znamená, kdo je Bubák?, nadpřirozené, heslo, lexikon, etymologie, vysvětlení, pojem, co je to Bubák?, formulace, přesný výraz, Bubák

Pojem Bubák je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bubák zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bubák ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Bubák ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Bubák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bubák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Bubák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bubák? Kdo to byl Bubák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bubák? Definice pojmu Bubák je v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).