Kdo je to?
Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bubák?

Co znamená a jaký je význam slova Bubák?

Bubák čili strašidlo nebo strašák je pojmenování pro nadpřirozené stvoření, které má u lidí vyvolat strach, především u dětí. Vystrašit by měla již jen zmínka o bubákovi, často se o něm vyprávějí celé příběhy.
Bubáci mohou být různých druhů, od polednice přes čerty, vodníky, skřítky až po upíry a duchy zemřelých. Jde o postavy z pověstí a bájí a lidové slovesnosti.Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bubák sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Aeronet? Znáte pojem Derniéra? Znáte termín Špaldová mouka? Vzpomenete si na definici slova Arbitráž?

Klíčová slova: termín, popis, co znamená, definice, heslo, význam pojmu, význam slova, popis, odborný výraz, formulace, kdo to je, význam, vysvětlení, původ slova, slovo, nadpřirozené

Pojem Bubák je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Bubák ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Bubák ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bubák ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Bubák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubák například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bubák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bubák? Kdo to byl Bubák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bubák? Definice pojmu Bubák patří do sekce nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Bubák hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).