Kdo je to?
Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bubák?

Co znamená a jaký je význam slova Bubák?

Bubák čili strašidlo nebo strašák je pojmenování pro nadpřirozené stvoření, které má u lidí vyvolat strach, především u dětí. Vystrašit by měla již jen zmínka o bubákovi, často se o něm vyprávějí celé příběhy.
Bubáci mohou být různých druhů, od polednice přes čerty, vodníky, skřítky až po upíry a duchy zemřelých. Jde o postavy z pověstí a bájí a lidové slovesnosti.Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Bubák s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Trestní bezúhonnost? Pamatujete si definici pojmu Proktitida? Znáte termín Carpaccio? Vzpomněli byste si co znamená slovo Permakultura?

Klíčová slova: pojem, význam slova, kdo to je, informace, přesný význam, Bubák, definice, původ slova, heslo, nadpřirozené, vysvětlení, co znamená, formulace, etymologie, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Bubák je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Bubák ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Bubák ve Wikislovníku

Hledat heslo Bubák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bubák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubák například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bubák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bubák? Kdo to byl Bubák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bubák? Definice pojmu Bubák je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.