Kdo je to?
Kdo je to Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bubák? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bubák?

Co znamená a jaký je význam slova Bubák?

Bubák čili strašidlo nebo strašák je pojmenování pro nadpřirozené stvoření, které má u lidí vyvolat strach, především u dětí. Vystrašit by měla již jen zmínka o bubákovi, často se o něm vyprávějí celé příběhy.
Bubáci mohou být různých druhů, od polednice přes čerty, vodníky, skřítky až po upíry a duchy zemřelých. Jde o postavy z pověstí a bájí a lidové slovesnosti.Kdo je to Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bubák? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Bubák) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu AUX? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vertigo? Znáte termín Špalda? Znáte termín Kánoe?

Klíčová slova: přesný význam, wikipedie, přesný výraz, heslo, pojem, wiki, nadpřirozené, Bubák, etymologie, popis, termín, význam pojmu, definice, původ slova, co znamená, přesný výraz

Pojem Bubák je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Bubák v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Bubák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Bubák ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bubák ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bubák na Google obrázcích

Najít heslo Bubák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubák například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Bubák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Bubák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bubák? Definice pojmu Bubák patří do kategorie Nadpřirozené

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nadpřirozené).