Kdo je to?
Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Bubák?

Co znamená a jaký je význam slova Bubák?

Bubák čili strašidlo nebo strašák je pojmenování pro nadpřirozené stvoření, které má u lidí vyvolat strach, především u dětí. Vystrašit by měla již jen zmínka o bubákovi, často se o něm vyprávějí celé příběhy.
Bubáci mohou být různých druhů, od polednice přes čerty, vodníky, skřítky až po upíry a duchy zemřelých. Jde o postavy z pověstí a bájí a lidové slovesnosti.Kdo je to, byl Bubák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bubák? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bubák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Trestní bezúhonnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Region? Znáte termín Carpaccio? Znáte termín Starý zákon?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, pojem, lexikon, co znamená, kdo je Bubák?, přesný význam, význam slova, slovo, formulace, vysvětlení, Bubák, wiki, heslo, co je to Bubák?, přesný výraz

Pojem Bubák je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Bubák

Vyhledat výraz Bubák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Bubák na Youtube

Najít heslo Bubák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Bubák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bubák například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Bubák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bubák? Kdo to byl Bubák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bubák? Definice pojmu Bubák se nachází v sekci nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bubák v jiné sekci než nadpřirozené.