Kdo je to?
Kdo je to Lajdák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lajdák? Lidé, hanlivé

Lajdák

Jaký je význam slova Lajdák? Co to znamená?

Lajdák je označení pro člověka, který je nepořádný a nedá se na něj spolehnout. Zadanou práci nikdy neudělá pořádně, nesnaží se, pokouší se vše nějakým způsobem obejít a práci ošidit.
Lajdák je často nazýván také ulejvákem, lemplem nebo flinkem. Důvodem pro jeho jednání je to, že se snaží rychle zbavit povinností, aby se mohl věnovat činnostem, které ho baví.


Kdo je to Lajdák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lajdák? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Komunální odpad? Znáte definici termínu Secese? Víte co je Lumbago? Pamatujete si definici pojmu Rašelina?

Klíčová slova: Lajdák, hanlivé, wiki, přesný výraz, hanlivé, význam slova, přesný výraz, etymologie, vysvětlení, definice, informace, synonymum, význam pojmu, pojem, odborný výraz, význam

Pojem Lajdák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Lajdák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Lajdák ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Lajdák ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Lajdák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Lajdák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lajdák například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Lajdák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Lajdák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lajdák? Definice pojmu Lajdák patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Lajdák i jinde než v sekci než v hanlivé.