Kdo je to?
Kdo je to Lajdák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lajdák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lajdák?

Jaký je význam slova Lajdák? Co to znamená?

Lajdák je označení pro člověka, který je nepořádný a nedá se na něj spolehnout. Zadanou práci nikdy neudělá pořádně, nesnaží se, pokouší se vše nějakým způsobem obejít a práci ošidit.
Lajdák je často nazýván také ulejvákem, lemplem nebo flinkem. Důvodem pro jeho jednání je to, že se snaží rychle zbavit povinností, aby se mohl věnovat činnostem, které ho baví.


Kdo je to Lajdák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lajdák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lajdák sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Airbnb? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sálová cyklistika? Víte co je Pendepon? Víte co je Ztracené bednění?

Klíčová slova: heslo, wikipedie, definice, lexikon, Lajdák, informace, přesný význam, význam pojmu, hanlivé, přesný výraz, synonymum, hanlivé, pojem, význam, etymologie, přesný výraz

Pojem Lajdák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Lajdák v dalších zdrojích

Hledat frázi Lajdák ve Wikislovníku

Hledat výraz Lajdák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Lajdák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Lajdák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Lajdák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lajdák například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Lajdák, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Lajdák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lajdák? Definice pojmu Lajdák patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lajdák v jiné sekci než hanlivé.