Kdo je to?
Kdo je to, byl Lajdák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lajdák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lajdák?

Jaký je význam slova Lajdák? Co to znamená?

Lajdák je označení pro člověka, který je nepořádný a nedá se na něj spolehnout. Zadanou práci nikdy neudělá pořádně, nesnaží se, pokouší se vše nějakým způsobem obejít a práci ošidit.
Lajdák je často nazýván také ulejvákem, lemplem nebo flinkem. Důvodem pro jeho jednání je to, že se snaží rychle zbavit povinností, aby se mohl věnovat činnostem, které ho baví.


Kdo je to, byl Lajdák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lajdák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lajdák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Airbnb? Znáte termín Rozeta? Víte co je Divadlo? Víte, co je to Aklimatizace?

Klíčová slova: formulace, co znamená, význam pojmu, definice, pojem, informace, původ slova, Lajdák, popis, termín, vysvětlení, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, význam

Pojem Lajdák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Lajdák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Lajdák ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Lajdák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Lajdák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lajdák například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Lajdák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lajdák? Kdo to byl Lajdák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lajdák? Definice pojmu Lajdák se nachází v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Lajdák hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).