Kdo je to?
Kdo je Billie Eilish? Životopis Billie Eilish, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Billie Eilish

Kdo je Billie Eilish? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Billie Eilish, celým jménem Billie Eilish Pirate Baird O´Connell je americká zpěvačka a skladatelka. Vyrůstala v Los Angeles s její hudebně založenou rodinou. Rodiče Maggie a Patrick byli hudebně založení a také známí jako herci a zpěváci v Americe. Jako malá chodila Billie do pěveckého sboru, ráda tancovala a točila krátké filmy, ve kterých sama hrála. Již od 11 let Billie skládala a psala písničky. Její bratr napsal píseň Ocean Eyes a požádal Billie, aby píseň nazpívala a nahrála. Po jejím nahrání na internet v roce 2015 se píseň stala velkým hitem. Díky jejímu úspěchu nahrála k této písni další 4 remixy, které se také staly populárními. V srpnu 2017 vydala debutové EP s názvem Don’t Smile At Me, které se objevilo i na několika hudebních žebříčcích napříč světem. Nachází se zde 8 skladeb, které napsala spolu se svým bratrem.
V roce 2020 se v pouhých 19 letech stala nejmladším vítězem cen Grammy. Dokonce se stala čtyřnásobnou vítězkou této ceny i za album roku (When We All Fall Asleep, Where Do We Go?), nahrávku a píseň roku (Bad Guy) a za objev roku. Následující rok získala opět cenu grammy za píseň roku Everything I Wanted.Kdo je Billie Eilish? Životopis Billie Eilish, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Billie Eilish

Národnost: americká
Datum narození: 18. 12. 2001
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Tento text (Billie Eilish) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Orgán? Pamatujete si definici pojmu Mrakodrap? Rozumíte pojmu Lenost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úzus?

Klíčová slova: biografie, datum narození, kde se narodila Billie Eilish?, popis, život, životopis, osobnost, kdy se narodila Billie Eilish?, národnost, kdo je Billie Eilish?, zajímavosti, informace, vysvětlení, wikipedie, osobnosti, hudba

Pojem Billie Eilish je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Billie Eilish ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Billie Eilish ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Billie Eilish ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Billie Eilish na Youtube

Najít termín Billie Eilish ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Billie Eilish například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Billie Eilish

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Billie Eilish? Kdy se narodila Billie Eilish? Kde se narodila Billie Eilish? Billie Eilish je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, stříbrná kytara, billie Eilish, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Billie Eilish např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Billie Eilish i v jiné kategorii než je hudba.