Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový poradce? Lidé, profese

Kdo je to Daňový poradce?

Jaký je význam slova Daňový poradce? Co to znamená?

Daňový poradce je fyzická osoba, která je uvedena v seznamu vedeném Komorou daňových poradců. Náplní jeho práce je daňové poradenství, které musí vést tak, aby zajistil plnění daňových zákonů a vedl jednotlivé kroky a daňová řízení ke splnění daňových povinností.
K daňovým zákonům poskytuje daňový poradce metodický výklad, nesrovnalosti s klienty řeší a vybrané postupy pak obhajuje při daňovém řízení. Za tuto práci vybírá smluvní odměnu. Musí mít odborné vzdělání v magisterském studijním programu.Kdo je to, byl Daňový poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový poradce? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Daňový poradce? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Variabilní symbol? Znáte pojem Atletika? Víte, co je to Voál? Vzpomenete si na definici slova Fyzioterapie?

Klíčová slova: wiki, původ slova, formulace, slovo, význam pojmu, význam, popis, profese, synonymum, informace, kdo to je, význam slova, termín, heslo, etymologie, přesný význam

Pojem Daňový poradce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Daňový poradce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Daňový poradce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Daňový poradce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Daňový poradce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový poradce například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Daňový poradce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daňový poradce? Kdo to byl Daňový poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový poradce? Definice pojmu Daňový poradce je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daňový poradce v jiné sekci než profese.