Kdo je to?
Kdo je to Daňový poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový poradce? Lidé, profese

Daňový poradce

Co znamená a jaký je význam slova Daňový poradce?

Daňový poradce je fyzická osoba, která je uvedena v seznamu vedeném Komorou daňových poradců. Náplní jeho práce je daňové poradenství, které musí vést tak, aby zajistil plnění daňových zákonů a vedl jednotlivé kroky a daňová řízení ke splnění daňových povinností.
K daňovým zákonům poskytuje daňový poradce metodický výklad, nesrovnalosti s klienty řeší a vybrané postupy pak obhajuje při daňovém řízení. Za tuto práci vybírá smluvní odměnu. Musí mít odborné vzdělání v magisterském studijním programu.Kdo je to Daňový poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový poradce? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Liftback? Víte co je Vázaný účet? Víte, co je to Kapustnica? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvitance?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, heslo, slovo, Daňový poradce, původ slova, wikipedie, termín, definice, význam slova, význam, etymologie, přesný výraz, lexikon, co znamená, přesný výraz

Pojem Daňový poradce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Daňový poradce zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový poradce ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Daňový poradce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Daňový poradce ve Wikipedii

Hledat slovo Daňový poradce na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Daňový poradce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový poradce například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Daňový poradce, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Daňový poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový poradce? Definice pojmu Daňový poradce patří do kategorie Profese

Kategorie profese, prodavač, daňový poradce, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).