Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový poradce? Lidé, profese

Kdo je to Daňový poradce?

Jaký je význam slova Daňový poradce? Co to znamená?

Daňový poradce je fyzická osoba, která je uvedena v seznamu vedeném Komorou daňových poradců. Náplní jeho práce je daňové poradenství, které musí vést tak, aby zajistil plnění daňových zákonů a vedl jednotlivé kroky a daňová řízení ke splnění daňových povinností.
K daňovým zákonům poskytuje daňový poradce metodický výklad, nesrovnalosti s klienty řeší a vybrané postupy pak obhajuje při daňovém řízení. Za tuto práci vybírá smluvní odměnu. Musí mít odborné vzdělání v magisterském studijním programu.Kdo je to, byl Daňový poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový poradce? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Daňový poradce sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Tourettův syndrom? Pamatujete si definici pojmu NWO? Vzpomněli byste si na význam slova Tetralogie? Vzpomněli byste si na význam slova Kontinentální snídaně?

Klíčová slova: pojem, heslo, etymologie, Daňový poradce, popis, slovo, popis, kdo je Daňový poradce?, informace, co znamená, význam slova, synonymum, význam, wiki, formulace

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Daňový poradce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Daňový poradce? Kdo to byl Daňový poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový poradce? Definice pojmu Daňový poradce se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Daňový poradce i v jiné kategorii než je sekce profese.