Kdo je to?
Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mašgiach? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Skanzen? Vzpomněli byste si na význam slova Horseball? Znáte termín Vermut? Znáte definici termínu Šmakoun?

Klíčová slova: význam, wiki, kdo to je, lexikon, etymologie, význam slova, formulace, heslo, náboženství, přesný výraz, přesný význam, co je to Mašgiach?, vysvětlení, slovo, kdo je Mašgiach?, popis

Pojem Mašgiach je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mašgiach ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Mašgiach ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Mašgiach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Mašgiach ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mašgiach například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mašgiach

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mašgiach? Kdo to byl Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Mašgiach hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.