Kdo je to?
Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Definici slova Mašgiach můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Blue ray? Vzpomněli byste si co znamená slovo Demagogie? Znáte termín Irelevantní? Víte co je Rovnoběžka?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, formulace, přesný význam, synonymum, co je to Mašgiach?, wiki, kdo to je, definice, heslo, vysvětlení, přesný výraz, informace, etymologie, význam slova, význam

Pojem Mašgiach je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mašgiach zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Mašgiach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Mašgiach ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Mašgiach ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Mašgiach ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mašgiach například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mašgiach

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mašgiach? Kdo to byl Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach patří do sekce náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.