Kdo je to?
Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mašgiach? Lidé, náboženství

Mašgiach

Co znamená a jaký je význam slova Mašgiach?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mašgiach? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mašgiach s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Introvert? Vzpomněli byste si na význam slova Scam? Znáte termín Avalon? Znáte definici termínu Alergie?

Klíčová slova: náboženství, vysvětlení, odborný výraz, význam, co znamená, Mašgiach, informace, wikipedie, slovo, význam pojmu, Mašgiach, původ slova, heslo, lexikon, formulace, přesný výraz

Pojem Mašgiach je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Mašgiach na Google obrázcích

Najít pojem Mašgiach ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Mašgiach ve vyhledávači Yandex

Najít termín Mašgiach ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Mašgiach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mašgiach například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Mašgiach, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach se nachází v sekci Náboženství

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, definici, text, výraznapř. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Mašgiach i v jiné kategorii než v náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.