Kdo je to?
Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mašgiach? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Mašgiach? Potom se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Mezonetový byt? Víte co je Veganství? Znáte termín Permafrost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Štafle?

Klíčová slova: etymologie, termín, informace, význam pojmu, původ slova, co znamená, Mašgiach, přesný výraz, náboženství, vysvětlení, slovo, definice, popis, přesný význam, wikipedie, formulace

Pojem Mašgiach je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Mašgiach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Mašgiach ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Mašgiach ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Mašgiach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mašgiach například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mašgiach

Právě jste zjistili Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach se nachází v sekci Náboženství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat výraz, termín, heslo, výraz například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.