Kdo je to?
Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mašgiach? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mašgiach sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Mezonetový byt? Znáte pojem Krov? Znáte termín Kultivátor? Vzpomenete si na definici slova Dogma?

Klíčová slova: lexikon, pojem, přesný výraz, význam, co znamená, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, popis, heslo, slovo, wiki, původ slova, Mašgiach, termín, informace

Pojem Mašgiach je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Mašgiach ve Wikipedii

Hledat slovo Mašgiach ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Mašgiach ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Mašgiach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mašgiach ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mašgiach například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mašgiach

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach je v kategorii Náboženství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít informace pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.