Kdo je to?
Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Mašgiach? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Blue ray? Znáte termín Mantisa? Znáte termín Irelevantní? Víte, co je to Kultivátor?

Klíčová slova: Mašgiach, kdo to je, popis, pojem, co znamená, etymologie, co je to Mašgiach?, heslo, definice, slovo, význam slova, wiki, odborný výraz, původ slova, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Mašgiach je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mašgiach v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mašgiach ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Mašgiach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Mašgiach ve Wikipedii

Vyhledat heslo Mašgiach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mašgiach například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mašgiach, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mašgiach? Kdo to byl Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Mašgiach hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.