Kdo je to?
Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Kdo je to Mašgiach?

Jaký je význam slova Mašgiach? Co to znamená?

Mašgiach je pojem z hebrejštiny, označující osobu, která kontroluje a dohlíží na přípravu jídla v košer kvalitě v podnicích veřejného stravování a výrobnách potravin. Může se jednat o jídelny, hotely, restaurace a podobně. Podmínkou výkonu této funkce je být praktikujícím židem.
Mašgiach kontroluje maso, vejce, ovoce a zeleninu a víno. Potraviny musí odpovídat stanoveným zásadám stejně jako jejich příprava.Kdo je to, byl Mašgiach? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mašgiach? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mašgiach? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mezonetový byt? Víte, co je to Jedličkův ústav? Znáte termín Ultrazvuk? Rozumíte pojmu Public domain?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, význam slova, význam pojmu, náboženství, vysvětlení, synonymum, kdo to je, definice, odborný výraz, etymologie, význam, Mašgiach, termín, původ slova, slovo

Pojem Mašgiach je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Mašgiach ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Mašgiach ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Mašgiach ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Mašgiach ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mašgiach například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mašgiach

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mašgiach? Kdo to byl Mašgiach? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mašgiach? Definice pojmu Mašgiach je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.