Kdo je to?
Kdo je Can Yaman? Životopis Can Yaman, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Can Yaman?

Kdo je Can Yaman? Životopis, informace, biografie, herectví

Can Yaman je herec, model a právník jugoslávského původu. Místo jeho narození je však turecký Istanbul. Vystudoval italské lyceum v Istanbulu (Liceo Italiano di Istanbul), kde se stal nejlepším studentem od založení této instituce. Vystudoval právnickou fakultu na Yeditepe University a začal pracovat pro právnickou kancelář Pricewaterhouse Coopers. Cana to však táhlo více k herectví. Svou hereckou kariéru započal roku 2014 v seriálu Gönül İşleri. Následoval seriál Příchuť lásky, který Cana dostal více do povědomí díváků. V roce 2016 následoval seriál Hangimiz Sevmedik. Rok 2018 se stal pro Cana zlomovým, jelikož si zahral jednu z hlavních rolí v turecké telenovele Zasněná láska, za kterou obdržel Golden Butterfly Award za nejlepšího herce. Následující rok získal cenu E! News za hlavní mužskou roli a rovněž se umístil na sedmém místě v kategorii Muž roku v časopise Gentlemen’s Quarterly. Následujícího roku se dočkal další hlavní role v turecké telenovele Recept na lásku. Herec Can Yaman se stal tváří turecké oděvní značky Tudors. Pro rok 2021 má naplánovaný remake kultovního seriálu Sandokan. Can hovoří turecky, italsky, anglicky a německy.Kdo je Can Yaman? Životopis Can Yaman, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Can Yaman

Národnost: turecká
Datum narození: 8. 11. 1989
Místo narození: Suadiye, Istanbul, Turecko

Tento text (Can Yaman) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu AFAIK? Pamatujete si definici pojmu Okroška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Korporace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Špachtle?

Klíčová slova: lexikon, životopis, kdy se narodil Can Yaman?, osobnosti, kde se narodil Can Yaman?, informace, vysvětlení, biografie, wikipedie, herectví, národnost, zajímavosti, wiki, narození, datum narození, život

Pojem Can Yaman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Can Yaman na Google obrázcích

Najít pojem Can Yaman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Can Yaman ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Can Yaman ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Can Yaman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Can Yaman například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Can Yaman? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Can Yaman? Kdy se narodil Can Yaman? Kde se narodil Can Yaman? Can Yaman je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Can Yaman dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Can Yaman i v jiné kategorii než je herectví.