Kdo je to?
Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Kdo je to Buddhista?

Co znamená a jaký je význam slova Buddhista?

Buddhista je vyznavač buddhizmu, duchovní filozofie pocházející z Indie, který byl založen Buddhou, působícím pravděpodobně v období 6. -4. století př. n. l. Nejvíce buddhistů je v Asii, ale buddhistické náboženství se odsud rozšířilo do celého světa.
Přívrženci této filozofie považují božstva za bytosti podobné jak člověku, tak zvířatům. Jsou sice smrtelná, ale mají zvláštní schopnosti a jsou dlouhověká.Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Definici slova Buddhista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sepse? Víte co je Dynovačka? Znáte pojem Společenská škodlivost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vrubopis?

Klíčová slova: přesný význam, definice, heslo, co je to Buddhista?, slovo, termín, náboženství, pojem, odborný výraz, popis, kdo to je, wiki, informace, co znamená, význam, synonymum

Pojem Buddhista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Buddhista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Buddhista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Buddhista ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buddhista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddhista například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Buddhista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Buddhista? Kdo to byl Buddhista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddhista? Definice pojmu Buddhista se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?