Kdo je to?
Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Kdo je to Buddhista?

Co znamená a jaký je význam slova Buddhista?

Buddhista je vyznavač buddhizmu, duchovní filozofie pocházející z Indie, který byl založen Buddhou, působícím pravděpodobně v období 6. -4. století př. n. l. Nejvíce buddhistů je v Asii, ale buddhistické náboženství se odsud rozšířilo do celého světa.
Přívrženci této filozofie považují božstva za bytosti podobné jak člověku, tak zvířatům. Jsou sice smrtelná, ale mají zvláštní schopnosti a jsou dlouhověká.Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Buddhista s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PDA? Znáte pojem Perkál? Znáte pojem Duchovno? Vzpomenete si na definici slova Esej?

Klíčová slova: náboženství, vysvětlení, wiki, popis, termín, význam, přesný význam, definice, kdo je Buddhista?, původ slova, význam pojmu, slovo, Buddhista, kdo to je, odborný výraz, popis

Pojem Buddhista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Buddhista

Najít termín Buddhista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Buddhista na Youtube

Najít heslo Buddhista na Google.cz

Hledat výraz Buddhista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddhista například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Buddhista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Buddhista? Kdo to byl Buddhista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddhista? Definice pojmu Buddhista je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Buddhista i v jiné kategorii než v náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?