Kdo je to?
Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Kdo je to Buddhista?

Co znamená a jaký je význam slova Buddhista?

Buddhista je vyznavač buddhizmu, duchovní filozofie pocházející z Indie, který byl založen Buddhou, působícím pravděpodobně v období 6. -4. století př. n. l. Nejvíce buddhistů je v Asii, ale buddhistické náboženství se odsud rozšířilo do celého světa.
Přívrženci této filozofie považují božstva za bytosti podobné jak člověku, tak zvířatům. Jsou sice smrtelná, ale mají zvláštní schopnosti a jsou dlouhověká.Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buddhista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PDA? Pamatujete si definici pojmu Hurikán? Znáte pojem Duchovno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skiatlon?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, Buddhista, etymologie, definice, heslo, informace, kdo je Buddhista?, přesný význam, původ slova, přesný výraz, náboženství, pojem, co je to Buddhista?, synonymum, formulace

Pojem Buddhista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Buddhista v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Buddhista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Buddhista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Buddhista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Buddhista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddhista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Buddhista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Buddhista? Kdo to byl Buddhista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddhista? Definice pojmu Buddhista se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?