Kdo je to?
Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Kdo je to Buddhista?

Co znamená a jaký je význam slova Buddhista?

Buddhista je vyznavač buddhizmu, duchovní filozofie pocházející z Indie, který byl založen Buddhou, působícím pravděpodobně v období 6. -4. století př. n. l. Nejvíce buddhistů je v Asii, ale buddhistické náboženství se odsud rozšířilo do celého světa.
Přívrženci této filozofie považují božstva za bytosti podobné jak člověku, tak zvířatům. Jsou sice smrtelná, ale mají zvláštní schopnosti a jsou dlouhověká.Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Buddhista s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sepse? Znáte pojem Advent? Znáte pojem Společenská škodlivost? Vzpomenete si na definici slova Sepse?

Klíčová slova: heslo, etymologie, původ slova, co znamená, náboženství, význam, popis, vysvětlení, definice, význam slova, informace, kdo to je, lexikon, Buddhista, synonymum, přesný výraz

Pojem Buddhista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Buddhista ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Buddhista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Buddhista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Buddhista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddhista například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buddhista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Buddhista? Kdo to byl Buddhista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddhista? Definice pojmu Buddhista patří do sekce náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Buddhista i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?