Kdo je to?
Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Kdo je to Buddhista?

Co znamená a jaký je význam slova Buddhista?

Buddhista je vyznavač buddhizmu, duchovní filozofie pocházející z Indie, který byl založen Buddhou, působícím pravděpodobně v období 6. -4. století př. n. l. Nejvíce buddhistů je v Asii, ale buddhistické náboženství se odsud rozšířilo do celého světa.
Přívrženci této filozofie považují božstva za bytosti podobné jak člověku, tak zvířatům. Jsou sice smrtelná, ale mají zvláštní schopnosti a jsou dlouhověká.Kdo je to, byl Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buddhista? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Buddhista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PDA? Znáte definici termínu Nominální mzda? Znáte pojem Duchovno? Pamatujete si definici pojmu Yersinie?

Klíčová slova: informace, definice, kdo to je, kdo je Buddhista?, význam, lexikon, Buddhista, náboženství, pojem, přesný význam, vysvětlení, popis, přesný výraz, význam pojmu, formulace, popis

Pojem Buddhista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Buddhista

Hledejte bez špehování slovo Buddhista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Buddhista ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Buddhista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Buddhista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddhista například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Buddhista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Buddhista? Kdo to byl Buddhista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddhista? Definice pojmu Buddhista je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?