Kdo je to?
Kdo je to Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buddhista? Lidé, náboženství

Kdo je to Buddhista?

Jaký je význam slova Buddhista? Co to znamená?

Buddhista je vyznavač buddhizmu, duchovní filozofie pocházející z Indie, který byl založen Buddhou, působícím pravděpodobně v období 6. -4. století př. n. l. Nejvíce buddhistů je v Asii, ale buddhistické náboženství se odsud rozšířilo do celého světa.
Přívrženci této filozofie považují božstva za bytosti podobné jak člověku, tak zvířatům. Jsou sice smrtelná, ale mají zvláštní schopnosti a jsou dlouhověká.Kdo je to Buddhista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buddhista? Lidé, náboženství

Tento text samozřejmě můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroplyš? Vzpomněli byste si co označuje výraz Viróza? Znáte pojem IMEI? Znáte termín Černá magie?

Klíčová slova: význam slova, náboženství, přesný výraz, formulace, Buddhista, význam, vysvětlení, wikipedie, heslo, odborný výraz, pojem, náboženství, přesný výraz, slovo, etymologie, původ slova

Pojem Buddhista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Buddhista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Buddhista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Buddhista na Youtube

Hledat frázi Buddhista na Google.cz

Najít pojem Buddhista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddhista například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buddhista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Buddhista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddhista? Definice pojmu Buddhista je v sekci Náboženství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Buddhista v jiné sekci než náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?