Kdo je to?
Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to František Josef I?

Kdo to byl František Josef I? Stručný životopis

František Josef I. byl císařem rakouským, českým a uherským králem, dále králem benátským, lombardským a dalšími. Nastupoval na trůn v době absolutistické vlády, postupně přecházel ke konstituční monarchii.
Stal se legendárním panovníkem, kterému se podařilo udržovat jako celek mnohonárodnostní říši. Jeho manželkou byla legendární Alžběta Bavorská, řečená Sissi.Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě František Josef I

Národnost: rakouská
Datum narození: 18. srpna 1830
Místo narození: Vídeň
Datum úmrtí: 21. listopadu 1916

Líbí se stručný životopis s osobou František Josef I? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Aukro? Znáte pojem Mýtus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Seborea? Vzpomenete si na definici slova Polemika?

Klíčová slova: slovo, formulace, přesný význam, co znamená, pojem, panovníci, původ slova, význam, kdo je František Josef I?, informace, význam slova, definice, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, heslo

Pojem František Josef I je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu František Josef I zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo František Josef I ve Wikislovníku

Najít termín František Josef I ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz František Josef I ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo František Josef I ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo František Josef I například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby František Josef I

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to František Josef I? Kdo to byl František Josef I? Kdy se narodil František Josef I? Kde se narodil František Josef I? Kdy zemřel František Josef I? František Josef I je v kategorii panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka František Josef I řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Josef I i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?