Kdo je to?
Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to František Josef I?

Kdo to byl František Josef I? Stručný životopis

František Josef I. byl císařem rakouským, českým a uherským králem, dále králem benátským, lombardským a dalšími. Nastupoval na trůn v době absolutistické vlády, postupně přecházel ke konstituční monarchii.
Stal se legendárním panovníkem, kterému se podařilo udržovat jako celek mnohonárodnostní říši. Jeho manželkou byla legendární Alžběta Bavorská, řečená Sissi.Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě František Josef I

Národnost: rakouská
Datum narození: 18. srpna 1830
Místo narození: Vídeň
Datum úmrtí: 21. listopadu 1916

Zaujala vás biografie osobnosti František Josef I? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Aukro? Vzpomněli byste si co znamená slovo EPC? Vzpomněli byste si co označuje výraz Seborea? Víte co je Sochor?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, heslo, slovo, odborný výraz, formulace, kdo je František Josef I?, panovníci, přesný výraz, popis, informace, synonymum, termín, wiki, pojem, co je to František Josef I?

Pojem František Josef I je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem František Josef I v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi František Josef I ve Wikislovníku

Zkusit najít František Josef I ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo František Josef I ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo František Josef I například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to František Josef I?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to František Josef I? Kdo to byl František Josef I? Kdy se narodil František Josef I? Kde se narodil František Josef I? Kdy zemřel František Josef I? František Josef I patří do sekce panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka František Josef I dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Josef I i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?