Kdo je to?
Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Kdo byl František Josef I?

Kdo byl František Josef I? Životopis, informace, biografie, panovníci

František Josef I. byl císařem rakouským, českým a uherským králem, dále králem benátským, lombardským a dalšími. Nastupoval na trůn v době absolutistické vlády, postupně přecházel ke konstituční monarchii.
Stal se legendárním panovníkem, kterému se podařilo udržovat jako celek mnohonárodnostní říši. Jeho manželkou byla legendární Alžběta Bavorská, řečená Sissi.Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Základní údaje o osobě František Josef I

Národnost: rakouská
Datum narození: 18. srpna 1830
Místo narození: Vídeň
Datum úmrtí: 21. listopadu 1916

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text František Josef I s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Suflé? Víte, co je to Melancholie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Traktát? Rozumíte pojmu GPU?

Klíčová slova: kdy se narodil František Josef I?, vysvětlení, osobnost, kdo to je, František Josef I, wikipedie, národnost, datum narození, biografie, místo narození, wiki, popis, osobnosti, národnost, kde se narodil František Josef I?, František Josef I

Pojem František Josef I je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem František Josef I na Youtube

Zkusit najít termín František Josef I ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít František Josef I ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem František Josef I v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo František Josef I například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby František Josef I

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo byl František Josef I? Kdy se narodil František Josef I? Kde se narodil František Josef I? Kdy zemřel František Josef I? František Josef I patří do kategorie Panovníci

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka František Josef I dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Josef I i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?