Kdo je to?
Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to František Josef I?

Kdo to byl František Josef I? Stručný životopis

František Josef I. byl císařem rakouským, českým a uherským králem, dále králem benátským, lombardským a dalšími. Nastupoval na trůn v době absolutistické vlády, postupně přecházel ke konstituční monarchii.
Stal se legendárním panovníkem, kterému se podařilo udržovat jako celek mnohonárodnostní říši. Jeho manželkou byla legendární Alžběta Bavorská, řečená Sissi.Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní informace o osobě František Josef I

Národnost: rakouská
Datum narození: 18. srpna 1830
Místo narození: Vídeň
Datum úmrtí: 21. listopadu 1916

Popis osobnosti František Josef I můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Suflé? Vzpomenete si na definici slova Mensa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zvyk? Vzpomněli byste si na význam slova Omeprazol?

Klíčová slova: kdo je František Josef I?, přesný význam, termín, odborný výraz, wiki, lexikon, slovo, heslo, informace, popis, co znamená, panovníci, synonymum, etymologie, význam pojmu, František Josef I

Pojem František Josef I je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo František Josef I ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem František Josef I ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem František Josef I ve Wikimedia Commons

Hledat termín František Josef I na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo František Josef I například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je František Josef I? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to František Josef I? Kdo to byl František Josef I? Kdy se narodil František Josef I? Kde se narodil František Josef I? Kdy zemřel František Josef I? František Josef I se nachází v kategorii panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka František Josef I dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Josef I i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?