Kdo je to?
Kdo je to, byl Písmoznalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písmoznalec? Lidé, věda

Kdo je to Písmoznalec?

Jaký je význam slova Písmoznalec? Co to znamená?

Písmoznalec je expert v oblasti grafognózie čili ručního písma. Jako znalec prozkoumává a srovnává různé písemné projevy, aby buď potvrdil nebo vyvrátil autorství dokumentů.
Písmoznalec se řadí k forenzním specialistům, znalcům, kteří jsou často využíváni při soudních sporech. Určuje autora podpisu nebo celého dokumentu a vydává závazný posudek.Kdo je to, byl Písmoznalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písmoznalec? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Písmoznalec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to LAN? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kryptoměna? Vzpomněli byste si na význam slova Frustrace? Znáte termín Streetball?

Klíčová slova: definice, wiki, věda, formulace, odborný výraz, kdo je Písmoznalec?, etymologie, kdo to je, slovo, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, popis, synonymum, co je to Písmoznalec?, přesný význam

Pojem Písmoznalec je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Písmoznalec na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Písmoznalec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Písmoznalec ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Písmoznalec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Písmoznalec například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Písmoznalec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Písmoznalec? Kdo to byl Písmoznalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písmoznalec? Definice pojmu Písmoznalec se nachází v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.