Kdo je to?
Kdo je Alizée? Životopis Alizée, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alizée?

Kdo je Alizée? Životopis, informace, biografie, hudba

Alizée Jacotey je francouzská populární popová zpěvačka. Alizée se narodila na ostrově Korsika ve městě Ajaccio do rodiny informatika a podnikatelky. Od mala se věnovala tanci a poprvé o sobě dala vědět v 15 letech, kdy se objevila v talentové televizní soutěži Graines de Star ve francouzské televizi (1999). I když se v taneční soutěži nemohla zúčastnit samostatně, ale pouze ve skupině, tak se rozhodla soutěžit v pěvecké kategorii. Nakonec to bylo šťastně rozhodnutí, jelikož Alizée získala cenu pro nejnadanější mladou zpěvačku. Díky úspěchu začala spolupracovat s úspěšnou zpěvačkou Mylène Farmer a zpěvákem Laurentem Boutonnatem. Po roce společné práce vydali debutové album Gourmandises (2000), které bylo ve Francii úspěšné. Následovalo druhé album s názvem Mes Courants Électriques (2003). Od té doby vydala ještě alba Psychédélices (2007), Une Enfant du siècle (2010), 5 (2013) a doposud poslední studiové album Blonde (2014).
Mezi její nejznámější skladby patří Moi…Lolita (2000), Mon Bain De Mousse (2003) nebo La Isla Bonita (2007).
Roku 2001 Alizée obdržela hudební ocenění NRJ Music Award od stejnojmenné hudební francouzské stanice NRJ.Kdo je Alizée? Životopis Alizée, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Alizée

Národnost: francouzská
Datum narození: 21. 8. 1984
Místo narození: Ajaccio, Korsika, Francie

Líbí se stručný životopis s osobou Alizée? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Virus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trilogie? Znáte definici termínu Občanský zákoník? Znáte termín Tanin?

Klíčová slova: biografie, kde se narodila Alizée?, osobnost, hudba, Alizée, hudba, život, životopis, wikipedie, zajímavosti, popis, vysvětlení, wiki, kdy se narodila Alizée?, narození, místo narození

Pojem Alizée je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Alizée ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Alizée ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Alizée na Youtube

Hledat heslo Alizée ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alizée například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Alizée? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alizée? Kdy se narodila Alizée? Kde se narodila Alizée? Alizée patří do sekce Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Alizée dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alizée i v jiné kategorii než je hudba.