Kdo je to?
Kdo je Světlana Witowská? Životopis Světlana Witowská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Světlana Witowská?

Kdo je Světlana Witowská? Životopis, informace, biografie, novináři

Světlana Witowská je česká novinářka a moderátorka.
Vystudovala Právnickou fakultu Karlovy univerzity, po studiích se však vydala cestou žurnalistiky. V roce 1995 nastoupila do České televize, kde působila na řadě postů, včetně vedoucí pozice v redakci domácího zpravodajství. Moderovala také večerní Události, poté však přestoupila na televizi Prima, kde uváděla zprávy až do roku 2010.
Po ukončení spolupráce s Primou se vrátila na Českou televizi, nejdříve byla jednou z tváří pořadu Interview 24, poté začala moderovat večerní Události a také Události, komentáře. Mediální ohlas a také ocenění si vydobyla v roce 2018, kdy zdařile vedla hlavní debatu před prezidentskými volbami.
V roce 2020 ukončila své působení na České televizi a stáhla se z veřejného prostoru.
Je držitelskou Ceny Karla Havlíčka Borovského.
Jejím prvním manželem byl známý sportovní komentátor Robert Záruba.Kdo je Světlana Witowská? Životopis Světlana Witowská, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Světlana Witowská

Národnost: česká
Datum narození: 6. ledna 1973
Místo narození: Litoměřice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Světlana Witowská s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Pouť? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bohatství? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kleptomanie? Znáte termín Oukrop?

Klíčová slova: kde se narodila Světlana Witowská?, zajímavosti, novináři, novináři, Světlana Witowská, národnost, osobnosti, datum narození, wiki, život, osobnost, kdy se narodila Světlana Witowská?, wikipedie, informace, narození, místo narození

Pojem Světlana Witowská je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Světlana Witowská ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Světlana Witowská ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Světlana Witowská na Youtube

Vyhledat heslo Světlana Witowská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Světlana Witowská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Světlana Witowská například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Světlana Witowská? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Světlana Witowská? Kdy se narodila Světlana Witowská? Kde se narodila Světlana Witowská? Světlana Witowská patří do sekce Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Světlana Witowská kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Světlana Witowská i v jiné kategorii než je novináři.