Kdo je to?
Kdo je Daniela Zálešáková? Životopis Daniela Zálešáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Daniela Zálešáková

Kdo je Daniela Zálešáková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Daniela Zálešáková je česká modelka narozená 15. června 1999. Pochází z Železnice, malého města v Českém ráji. Vystudovala Podkrušnohorské gymnázium Most. Dveře do světa modelingu jí otevřela účast v soutěži Miss České republiky, kde získala titul 2. vicemiss v kategorii Miss Face.
Daniela Zálešáková koketuje také s herectvím. V roce 2019 ztvárnila epizodní roli v kriminální seriálu Policie Modrava. O dva roky později získala roličku v kriminálním dramatu Ochránce s Lukášem Vaculíkem v hlavní roli. V roce 2022 se objevila v nepříliš oblíbeném seriálu 1. MISE. Od té doby se mihla také v kriminálce Odznak Vysočina a humorném dramatu Dobré zprávy.
Ačkoli se v minulosti nijak netajila svou otevřenou sexualitou a polyamorními vztahy, v létě 2023 se nechala v médiích slyšet, že touží po dítěti. Dříve Daniela žila v otevřeném vztahu s podstatně starším Josefem Smolíkem, kromě něj ale měla také přítelkyni Terezu.
Z ničeho nic se obě ženy rozhodli nechat vztah se Smolíkem plavat a začaly si s novým podnikatelem. Tím byl Marek Friedl. Stejně jako vztah s Friedlem, tak i ten s Terezou ale brzy skočil. Údajně kvůli odlišným pohledům obou žen na svět a Daniela se vrátila zpátky k Josefovi. Rozhodli se nadále pokračovat monogamní cestou. Plánují dokonce založit rodinu. Modelka však prochází problémy s otěhotněním.Kdo je Daniela Zálešáková? Životopis Daniela Zálešáková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Daniela Zálešáková

Národnost: česká
Datum narození: 15. června 1999

Tento text (Daniela Zálešáková) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Grenadina? Víte co je Skóre? Vzpomněli byste si co znamená slovo Yzop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ketamin?

Klíčová slova: wiki, život, modeling, Daniela Zálešáková, osobnosti, vysvětlení, Daniela Zálešáková, datum narození, zajímavosti, wikipedie, životopis, kdo je Daniela Zálešáková?, lexikon, popis, biografie, osobnost

Pojem Daniela Zálešáková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Daniela Zálešáková ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Daniela Zálešáková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniela Zálešáková ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Daniela Zálešáková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Daniela Zálešáková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Zálešáková například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Daniela Zálešáková? Stručná biografie

Právě jste zjistili Kdo je to Daniela Zálešáková? Kdy se narodila Daniela Zálešáková? Daniela Zálešáková patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, hnědovláska rozevláté, daniela Zálešáková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Daniela Zálešáková dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Zálešáková i v jiné kategorii než je modeling.