Kdo je to?
Kdo je to Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Barbora Poláková?

Kdo je to Barbora Poláková? Stručný životopis

Barbora Poláková je herečka a zpěvačka. Je absolventkou DAMU, oboru činohra a členkou souboru Divadla na Vinohradech. Populární je zvláště její ztvárnění hlavní postavy ve hře Blonďatá bestie. Jako herečka a zpěvačka často natáčí videoklipy a protestsongy.
Barbora Poláková vystupuje také v muzikálech a zúčastnila se taneční soutěže StarDance. Získala také ocenění Anděl za Skladbu roku a Objev roku.Kdo je to Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Barbora Poláková

Národnost: česká
Datum narození: 3. října 1983
Místo narození: Kolín

Popis osobnosti Barbora Poláková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Armagedon? Vzpomněli byste si co označuje výraz AWD? Vzpomenete si na definici slova Pemza? Znáte termín Palmeta?

Klíčová slova: wiki, definice, heslo, termín, původ slova, Barbora Poláková, popis, přesný význam, význam slova, význam, kdo je Barbora Poláková?, etymologie, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Barbora Poláková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Barbora Poláková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Barbora Poláková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Barbora Poláková na Youtube

Vyhledat výraz Barbora Poláková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Poláková například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Poláková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Poláková? Kdo to byl Barbora Poláková? Kdy se narodil Barbora Poláková? Kde se narodil Barbora Poláková? Barbora Poláková se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Barbora Poláková řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Poláková i v jiné kategorii než je hudba.