Kdo je to?
Kdo je Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Barbora Poláková?

Kdo je Barbora Poláková? Životopis, informace, biografie, hudba

Barbora Poláková je herečka a zpěvačka. Je absolventkou DAMU, oboru činohra a členkou souboru Divadla na Vinohradech. Populární je zvláště její ztvárnění hlavní postavy ve hře Blonďatá bestie. Jako herečka a zpěvačka často natáčí videoklipy a protestsongy.
Barbora Poláková vystupuje také v muzikálech a zúčastnila se taneční soutěže StarDance. Získala také ocenění Anděl za Skladbu roku a Objev roku.Kdo je Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Barbora Poláková

Národnost: česká
Datum narození: 3. října 1983
Místo narození: Kolín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Barbora Poláková? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Aronie? Vzpomněli byste si na význam slova Alibismus? Vzpomenete si na definici slova Scam? Znáte definici termínu Rekviem?

Klíčová slova: Barbora Poláková, hudba, informace, biografie, místo narození, kdy se narodila Barbora Poláková?, popis, vysvětlení, kdo je Barbora Poláková?, datum narození, wiki, život, wikipedie, narození, osobnosti, kde se narodila Barbora Poláková?

Pojem Barbora Poláková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Barbora Poláková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Barbora Poláková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Poláková ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Barbora Poláková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Poláková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Barbora Poláková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Barbora Poláková? Kdy se narodila Barbora Poláková? Kde se narodila Barbora Poláková? Barbora Poláková patří do kategorie Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Barbora Poláková dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Poláková i v jiné kategorii než je hudba.