Kdo je to?
Kdo je to Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Barbora Poláková?

Kdo je to Barbora Poláková? Stručný životopis

Barbora Poláková je herečka a zpěvačka. Je absolventkou DAMU, oboru činohra a členkou souboru Divadla na Vinohradech. Populární je zvláště její ztvárnění hlavní postavy ve hře Blonďatá bestie. Jako herečka a zpěvačka často natáčí videoklipy a protestsongy.
Barbora Poláková vystupuje také v muzikálech a zúčastnila se taneční soutěže StarDance. Získala také ocenění Anděl za Skladbu roku a Objev roku.Kdo je to Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Barbora Poláková

Národnost: česká
Datum narození: 3. října 1983
Místo narození: Kolín

Líbí se stručný životopis s osobou Barbora Poláková? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Armagedon? Rozumíte pojmu Snapchat? Vzpomenete si na definici slova Pemza? Znáte pojem Pentalogie?

Klíčová slova: lexikon, termín, popis, slovo, význam pojmu, Barbora Poláková, hudba, informace, etymologie, synonymum, kdo je Barbora Poláková?, pojem, přesný výraz, přesný význam, význam slova, popis

Pojem Barbora Poláková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Barbora Poláková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Barbora Poláková ve Wikislovníku

Hledat termín Barbora Poláková ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Barbora Poláková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Poláková například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Barbora Poláková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Poláková? Kdo to byl Barbora Poláková? Kdy se narodil Barbora Poláková? Kde se narodil Barbora Poláková? Barbora Poláková je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Poláková dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Poláková i v jiné kategorii než je hudba.