Kdo je to?
Kdo je Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Barbora Poláková

Kdo je Barbora Poláková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Barbora Poláková je herečka a zpěvačka. Je absolventkou DAMU, oboru činohra a členkou souboru Divadla na Vinohradech. Populární je zvláště její ztvárnění hlavní postavy ve hře Blonďatá bestie. Jako herečka a zpěvačka často natáčí videoklipy a protestsongy.
Barbora Poláková vystupuje také v muzikálech a zúčastnila se taneční soutěže StarDance. Získala také ocenění Anděl za Skladbu roku a Objev roku.Kdo je Barbora Poláková? Životopis Barbora Poláková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Barbora Poláková

Národnost: česká
Datum narození: 3. října 1983
Místo narození: Kolín

Tento text (Barbora Poláková) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Indiánský běh? Víte co je Služebnost? Vzpomenete si na definici slova Polyp? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nepasterizované pivo?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, národnost, Barbora Poláková, wikipedie, biografie, životopis, osobnost, kdy se narodila Barbora Poláková?, Barbora Poláková, lexikon, narození, kde se narodila Barbora Poláková?, datum narození, informace, hudba

Pojem Barbora Poláková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Barbora Poláková v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Barbora Poláková na Google obrázcích

Hledat termín Barbora Poláková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Poláková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Barbora Poláková na Google.cz

Najít výraz Barbora Poláková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Poláková například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Poláková

Právě jste zjistili Kdo je to Barbora Poláková? Kdy se narodila Barbora Poláková? Kde se narodila Barbora Poláková? Barbora Poláková patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, žlutá kytara, barbora Poláková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Barbora Poláková dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Poláková i v jiné kategorii než je hudba.