Kdo je to?
Kdo je to Michal Kempný? Životopis Michal Kempný, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Michal Kempný?

Kdo je to Michal Kempný? Stručný životopis

Michal Kempný je hokejový obránce s přezdívkou Kempas, který působí v české reprezentaci. S hokejem začínal na Slovensku, poté působil v Kometě Brno a jeden ročník v pražské Slávii. S těmito kluby vyhrál stříbrnou medaili v extralize.
Poté Michal Kempný odešel do KHL, do Avantgardu OMSK. Zde byl vyhlášen nejlepším obráncem čtvrtfinále. Je pravidelným členem české reprezentace a v budoucnu zamíří i do NHL.Kdo je to Michal Kempný? Životopis Michal Kempný, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Michal Kempný

Národnost: česká
Datum narození: 8.9.1990
Místo narození: Hodonín

Tento text (Michal Kempný) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dceřiná společnost? Víte, co je to Pneumotorax? Pamatujete si definici pojmu LGBT? Rozumíte pojmu Dtto?

Klíčová slova: Michal Kempný, popis, význam slova, popis, co je to Michal Kempný?, definice, co znamená, sport, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, slovo, původ slova, synonymum, kdo to je

Pojem Michal Kempný je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Kempný ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Michal Kempný ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Michal Kempný ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Michal Kempný na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kempný například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Michal Kempný?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michal Kempný? Kdo to byl Michal Kempný? Kdy se narodil Michal Kempný? Kde se narodil Michal Kempný? Michal Kempný je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Kempný kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kempný i v jiné kategorii než je sport.