Kdo je to?
Kdo je Michal Kempný? Životopis Michal Kempný, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Michal Kempný?

Kdo je Michal Kempný? Životopis, informace, biografie, sport

Michal Kempný je hokejový obránce s přezdívkou Kempas, který působí v české reprezentaci. S hokejem začínal na Slovensku, poté působil v Kometě Brno a jeden ročník v pražské Slávii. S těmito kluby vyhrál stříbrnou medaili v extralize.
Poté Michal Kempný odešel do KHL, do Avantgardu OMSK. Zde byl vyhlášen nejlepším obráncem čtvrtfinále. Je pravidelným členem české reprezentace a v budoucnu zamíří i do NHL.Kdo je Michal Kempný? Životopis Michal Kempný, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Michal Kempný

Národnost: česká
Datum narození: 8.9.1990
Místo narození: Hodonín

Líbí se stručný životopis s osobou Michal Kempný? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Byrokracie? Víte co je Spotify? Pamatujete si definici pojmu Cese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Triumvirát?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, životopis, kdy se narodil Michal Kempný?, Michal Kempný, biografie, zajímavosti, lexikon, popis, osobnosti, národnost, kdo je Michal Kempný?, život, datum narození, Michal Kempný, kde se narodil Michal Kempný?

Pojem Michal Kempný je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Michal Kempný ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Michal Kempný ve Wikislovníku

Hledat pojem Michal Kempný ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Kempný ve Wikimedia Commons

Najít pojem Michal Kempný na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kempný například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Kempný

Právě nyní již víte Kdo je to Michal Kempný? Kdy se narodil Michal Kempný? Kde se narodil Michal Kempný? Michal Kempný je v kategorii Sport

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Michal Kempný např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kempný i v jiné kategorii než je sport.