Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Klus? Životopis Tomáš Klus, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Klus?

Kdo je to Tomáš Klus? Stručný životopis

Tomáš Klus je původně moderní pětibojař, nyní oblíbený a ceněný český zpěvák, skladatel, textař a herec. Jako zpěvák začínal v soutěži Czech Talent a již po roce vyšlo jeho první album. Složil i nahrál hudbu k filmu Anglické jahody, následovalo další album a také zpěvník.
Tomáš Klus je absolventem herectví na DAMU, hrál např. ve filmu šejdrem nebo seriálu Hop nebo Trop, v pohádce Tři bratři a v Divadle Ypsilon ve hře Deadline. Od roku 2010 jeho popularita stoupá, získal Českého slavíka, uspořádal koncerty a turné, které bývají vždy vyprodány. Jeho texty často komentují stav české společnosti.Kdo je to Tomáš Klus? Životopis Tomáš Klus, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Tomáš Klus

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1986
Místo narození: Třinec

Popis osobnosti Tomáš Klus můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Omegle? Rozumíte pojmu SEO? Rozumíte pojmu Rostlina? Znáte pojem Reddit?

Klíčová slova: kdo je Tomáš Klus?, formulace, původ slova, popis, hudba, synonymum, přesný význam, popis, wiki, vysvětlení, co je to Tomáš Klus?, co znamená, etymologie, odborný výraz, význam pojmu, slovo

Pojem Tomáš Klus je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Tomáš Klus ve Wikipedii

Najít pojem Tomáš Klus ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Tomáš Klus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Tomáš Klus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Klus například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Tomáš Klus? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Klus? Kdo to byl Tomáš Klus? Kdy se narodil Tomáš Klus? Kde se narodil Tomáš Klus? Tomáš Klus se nachází v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Klus dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Klus i v jiné kategorii než je hudba.