Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Klus? Životopis Tomáš Klus, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Klus?

Kdo je to Tomáš Klus? Stručný životopis

Tomáš Klus je původně moderní pětibojař, nyní oblíbený a ceněný český zpěvák, skladatel, textař a herec. Jako zpěvák začínal v soutěži Czech Talent a již po roce vyšlo jeho první album. Složil i nahrál hudbu k filmu Anglické jahody, následovalo další album a také zpěvník.
Tomáš Klus je absolventem herectví na DAMU, hrál např. ve filmu šejdrem nebo seriálu Hop nebo Trop, v pohádce Tři bratři a v Divadle Ypsilon ve hře Deadline. Od roku 2010 jeho popularita stoupá, získal Českého slavíka, uspořádal koncerty a turné, které bývají vždy vyprodány. Jeho texty často komentují stav české společnosti.Kdo je to Tomáš Klus? Životopis Tomáš Klus, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Tomáš Klus

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1986
Místo narození: Třinec

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Klus sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bílé zlato? Znáte pojem Vegetariánství? Rozumíte pojmu Mikrovlákno? Vzpomenete si na definici slova Netbook?

Klíčová slova: pojem, etymologie, kdo je Tomáš Klus?, popis, hudba, přesný výraz, význam pojmu, formulace, co je to Tomáš Klus?, odborný výraz, Tomáš Klus, informace, přesný význam, termín, význam slova, lexikon

Pojem Tomáš Klus je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Tomáš Klus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Tomáš Klus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Tomáš Klus ve vyhledávači Qwant

Najít termín Tomáš Klus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Klus například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Klus

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Klus? Kdo to byl Tomáš Klus? Kdy se narodil Tomáš Klus? Kde se narodil Tomáš Klus? Tomáš Klus se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Klus řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Klus i v jiné kategorii než je hudba.