Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Klus? Životopis Tomáš Klus, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Klus?

Kdo je to Tomáš Klus? Stručný životopis

Tomáš Klus je původně moderní pětibojař, nyní oblíbený a ceněný český zpěvák, skladatel, textař a herec. Jako zpěvák začínal v soutěži Czech Talent a již po roce vyšlo jeho první album. Složil i nahrál hudbu k filmu Anglické jahody, následovalo další album a také zpěvník.
Tomáš Klus je absolventem herectví na DAMU, hrál např. ve filmu šejdrem nebo seriálu Hop nebo Trop, v pohádce Tři bratři a v Divadle Ypsilon ve hře Deadline. Od roku 2010 jeho popularita stoupá, získal Českého slavíka, uspořádal koncerty a turné, které bývají vždy vyprodány. Jeho texty často komentují stav české společnosti.Kdo je to Tomáš Klus? Životopis Tomáš Klus, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Tomáš Klus

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1986
Místo narození: Třinec

Tento text (Tomáš Klus) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Omegle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fabulace? Rozumíte pojmu Rostlina? Znáte termín Fusilli?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, synonymum, definice, přesný význam, etymologie, informace, odborný výraz, co je to Tomáš Klus?, co znamená, přesný výraz, termín, význam slova, popis, Tomáš Klus, heslo

Pojem Tomáš Klus je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tomáš Klus

Najít heslo Tomáš Klus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Klus ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Tomáš Klus na Youtube

Hledat slovo Tomáš Klus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Klus například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Klus

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Klus? Kdo to byl Tomáš Klus? Kdy se narodil Tomáš Klus? Kde se narodil Tomáš Klus? Tomáš Klus je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Klus řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Klus i v jiné kategorii než je hudba.