Kdo je to?
Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Soros?

Kdo je to George Soros? Stručný životopis

George Soros je původem Maďar židovského původu, který žije v Americe. Je známým finančníkem, spakulantem a multimiliardářem a také filantropem. Maďarsko opustil již v roce 1946, kdy odešel studovat do Anglie a od roku 1956 podnikal v Americe.
Je znám pro měnové spekulace a hedge fondy, díky kterým získal většinu svého bohatství. Jako filantrop podpořil nejdříve černošské studenty, demokratická hnutí v socialistických zemích, romské studenty a mnoho dalších organizací.Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě George Soros

Národnost: maďarská
Datum narození: 12. srpna 1930
Místo narození: Budapešť

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je George Soros? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Částice? Rozumíte pojmu Grafická karta? Vzpomenete si na definici slova Cash flow? Znáte pojem Umění?

Klíčová slova: přesný výraz, George Soros, formulace, lexikon, vysvětlení, kdo to je, přesný význam, význam slova, význam pojmu, definice, synonymum, popis, význam, informace, původ slova, co znamená

Pojem George Soros je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu George Soros doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo George Soros na Google.cz

Hledat frázi George Soros ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo George Soros ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Soros ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo George Soros například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby George Soros

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to George Soros? Kdo to byl George Soros? Kdy se narodil George Soros? Kde se narodil George Soros? George Soros je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka George Soros např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Soros i v jiné kategorii než je podnikání.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.