Kdo je to?
Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Soros?

Kdo je to George Soros? Stručný životopis

George Soros je původem Maďar židovského původu, který žije v Americe. Je známým finančníkem, spakulantem a multimiliardářem a také filantropem. Maďarsko opustil již v roce 1946, kdy odešel studovat do Anglie a od roku 1956 podnikal v Americe.
Je znám pro měnové spekulace a hedge fondy, díky kterým získal většinu svého bohatství. Jako filantrop podpořil nejdříve černošské studenty, demokratická hnutí v socialistických zemích, romské studenty a mnoho dalších organizací.Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě George Soros

Národnost: maďarská
Datum narození: 12. srpna 1930
Místo narození: Budapešť

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text George Soros s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Částice? Vzpomněli byste si na význam slova H.E.A.T.? Vzpomenete si na definici slova Cash flow? Znáte definici termínu ESP?

Klíčová slova: slovo, lexikon, kdo to je, synonymum, termín, co je to George Soros?, informace, formulace, přesný význam, význam slova, pojem, přesný výraz, původ slova, co znamená, kdo je George Soros?, význam

Pojem George Soros je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo George Soros ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz George Soros ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Soros ve Wikimedia Commons

Najít výraz George Soros ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo George Soros například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je George Soros? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to George Soros? Kdo to byl George Soros? Kdy se narodil George Soros? Kde se narodil George Soros? George Soros se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka George Soros dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Soros i v jiné kategorii než je podnikání.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.