Kdo je to?
Kdo je George Soros? Životopis George Soros, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je George Soros?

Kdo je George Soros? Životopis, informace, biografie, podnikání

George Soros je původem Maďar židovského původu, který žije v Americe. Je známým finančníkem, spakulantem a multimiliardářem a také filantropem. Maďarsko opustil již v roce 1946, kdy odešel studovat do Anglie a od roku 1956 podnikal v Americe.
Je znám pro měnové spekulace a hedge fondy, díky kterým získal většinu svého bohatství. Jako filantrop podpořil nejdříve černošské studenty, demokratická hnutí v socialistických zemích, romské studenty a mnoho dalších organizací.Kdo je George Soros? Životopis George Soros, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě George Soros

Národnost: maďarská
Datum narození: 12. srpna 1930
Místo narození: Budapešť

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je George Soros? s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Korán? Víte co je Hostel? Vzpomenete si na definici slova Osteopenie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Preeklampsie?

Klíčová slova: národnost, popis, životopis, život, wikipedie, osobnost, datum narození, podnikání, lexikon, George Soros, George Soros, biografie, kdo je George Soros?, místo narození, kde se narodil George Soros?, narození

Pojem George Soros je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu George Soros v následujících zdrojích

Najít pojem George Soros na Google.cz

Najít termín George Soros ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo George Soros ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem George Soros ve Wikipedii

Zkusit najít heslo George Soros v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo George Soros například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je George Soros? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to George Soros? Kdy se narodil George Soros? Kde se narodil George Soros? George Soros se nachází v kategorii Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka George Soros třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Soros i v jiné kategorii než je podnikání.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.