Kdo je to?
Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Soros?

Kdo je to George Soros? Stručný životopis

George Soros je původem Maďar židovského původu, který žije v Americe. Je známým finančníkem, spakulantem a multimiliardářem a také filantropem. Maďarsko opustil již v roce 1946, kdy odešel studovat do Anglie a od roku 1956 podnikal v Americe.
Je znám pro měnové spekulace a hedge fondy, díky kterým získal většinu svého bohatství. Jako filantrop podpořil nejdříve černošské studenty, demokratická hnutí v socialistických zemích, romské studenty a mnoho dalších organizací.Kdo je to George Soros? Životopis George Soros, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě George Soros

Národnost: maďarská
Datum narození: 12. srpna 1930
Místo narození: Budapešť

Líbí se stručný životopis s osobou George Soros? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Černá díra? Vzpomněli byste si na význam slova Flipové pouzdro? Vzpomenete si na definici slova Dornova metoda? Znáte definici termínu Žentour?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, přesný význam, význam pojmu, popis, podnikání, popis, kdo je George Soros?, slovo, původ slova, termín, formulace, etymologie, význam, wiki, kdo to je

Pojem George Soros je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz George Soros ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo George Soros ve Wikislovníku

Vyhledat slovo George Soros ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo George Soros ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo George Soros například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to George Soros?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to George Soros? Kdo to byl George Soros? Kdy se narodil George Soros? Kde se narodil George Soros? George Soros je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka George Soros řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Soros i v jiné kategorii než je podnikání.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.