Kdo je to?
Kdo je to Nezbeda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezbeda? Lidé, hanlivé

Nezbeda

Co znamená a jaký je význam slova Nezbeda?

Nezbeda je hovorové označení pro člověka, který dělá lotroviny. Může se jednat o neposlušného člověka, který se neumí chovat, nezná hranice slušného chování. Chová se neuctivě nebo nezdvořile k druhým. Také hovoříme o nezbedovi jako o dítěti, které zlobí. Původ slova najdeme v podstatném jméně rodu ženského nezbednost, ke kořenu slova se přidá přípona -da, a vznikne podstatné jméno rodu mužského nezbeda. Synonyma pro slovo „nezbeda“ jsou nezbedník, uličník, dareba, darebák, divoch, nezbednice, čtverák, lump, syčák, fracek, fakan, fagan, klacek, parchant, výtržník, smrad, nevychovanec, nezvedenec, harant, rozpustilec, rošťák, cikáně.


Kdo je to Nezbeda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezbeda? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Nezbeda můžete samozřejmě sdílet s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Apartmán? Znáte pojem Grafická karta? Vzpomenete si na definici slova Prasečí chřipka? Vzpomenete si na definici slova Intence?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, význam, odborný výraz, přesný výraz, pojem, co znamená, hanlivé, význam slova, slovo, hanlivé, přesný výraz, wiki, heslo, původ slova, přesný význam

Pojem Nezbeda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Nezbeda ve Wikislovníku

Hledat výraz Nezbeda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Nezbeda ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nezbeda ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Nezbeda ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezbeda například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Nezbeda, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Nezbeda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezbeda? Definice pojmu Nezbeda je v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace výraz, definici, slovo, termín např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.