Kdo je to?
Kdo je Helena Christensen? Životopis Helena Christensen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Helena Christensen

Kdo je Helena Christensen? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Helena Christensen je dánská supermodelka, fotografka, designérka oblečení. Christensen se narodila v Kodani. Když měla Helena 17 let, zvítězila v dánské soutěži krásy Miss Universe (1986). V následujícím roce se dostala do finále soutěže Look of the Year 1987. Záhy se přestěhovala do Paříže, kde se začala plně věnovat modelingu.
Christensen se těšila veliké popularitě a ve 22 letech byla jednou z nejpopulárnějších modelek té doby. Roku 1990 se objevila ve videoklipu písně Wicked Game od hudebníka Chrise Isaaka. Později byl videoklip na televizní stanici MTV zvolen Nejvíce sexy videem všech dob. Roku 1992 se stala mluvčí kosmetické značky Revlon. Během své modelingové kariéry se objevila na předních stránkách módních časopisů Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, W Magazine a další.
Objevila se také v reklamních kampaních pro módní značky Chanel, Lanvin, Prada, Versace, Sonia Rykiel, Valentino, Karl Lagerfeld nebo Hermes.
Christensen se roku 1999 stala spoluzakladatelkou magazínu Nylon a také založila vlastní značku oblečení Christensen & Sigersen (Sigersen byl celoživotní přítel Heleny Ch.).
Christensen se také věnuje focení a má za sebou už několik vlastních výstav. Její fotky se objevily v magazínech Nylon, Marie Claire nebo Elle.Kdo je Helena Christensen? Životopis Helena Christensen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Helena Christensen

Národnost: dánská
Datum narození: 25. 12. 1968
Místo narození: Kodaň, Dánsko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Helena Christensen s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Dřevomorka? Znáte pojem Resumé? Znáte definici termínu Alma mater? Vzpomenete si na definici slova Veganství?

Klíčová slova: wikipedie, životopis, život, lexikon, wiki, narození, osobnost, kdo je Helena Christensen?, Helena Christensen, modeling, Helena Christensen, kdy se narodila Helena Christensen?, kde se narodila Helena Christensen?, modeling, popis, místo narození

Pojem Helena Christensen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Helena Christensen na Google.cz

Hledat pojem Helena Christensen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Helena Christensen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Helena Christensen ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Helena Christensen ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Christensen například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Helena Christensen

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Helena Christensen? Kdy se narodila Helena Christensen? Kde se narodila Helena Christensen? Helena Christensen se nachází v sekci Modeling

Kategorie modeling, blondýna vlny, helena Christensen, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Helena Christensen dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Christensen i v jiné kategorii než je modeling.