Kdo je to?
Kdo je Helena Christensen? Životopis Helena Christensen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Helena Christensen?

Kdo je Helena Christensen? Životopis, informace, biografie, modeling

Helena Christensen je dánská supermodelka, fotografka, designérka oblečení. Christensen se narodila v Kodani. Když měla Helena 17 let, zvítězila v dánské soutěži krásy Miss Universe (1986). V následujícím roce se dostala do finále soutěže Look of the Year 1987. Záhy se přestěhovala do Paříže, kde se začala plně věnovat modelingu.
Christensen se těšila veliké popularitě a ve 22 letech byla jednou z nejpopulárnějších modelek té doby. Roku 1990 se objevila ve videoklipu písně Wicked Game od hudebníka Chrise Isaaka. Později byl videoklip na televizní stanici MTV zvolen Nejvíce sexy videem všech dob. Roku 1992 se stala mluvčí kosmetické značky Revlon. Během své modelingové kariéry se objevila na předních stránkách módních časopisů Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, W Magazine a další.
Objevila se také v reklamních kampaních pro módní značky Chanel, Lanvin, Prada, Versace, Sonia Rykiel, Valentino, Karl Lagerfeld nebo Hermes.
Christensen se roku 1999 stala spoluzakladatelkou magazínu Nylon a také založila vlastní značku oblečení Christensen & Sigersen (Sigersen byl celoživotní přítel Heleny Ch.).
Christensen se také věnuje focení a má za sebou už několik vlastních výstav. Její fotky se objevily v magazínech Nylon, Marie Claire nebo Elle.Kdo je Helena Christensen? Životopis Helena Christensen, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Helena Christensen

Národnost: dánská
Datum narození: 25. 12. 1968
Místo narození: Kodaň, Dánsko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Helena Christensen s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Mozzarella? Znáte termín Twitter? Znáte definici termínu Windows defender? Víte, co je to Lekce?

Klíčová slova: kde se narodila Helena Christensen?, narození, datum narození, Helena Christensen, vysvětlení, osobnosti, lexikon, Helena Christensen, kdy se narodila Helena Christensen?, životopis, popis, národnost, informace, wikipedie, místo narození, wiki

Pojem Helena Christensen je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Helena Christensen ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Helena Christensen ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Helena Christensen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Helena Christensen na Google.cz

Vyhledat termín Helena Christensen ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Christensen například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Helena Christensen?

Právě jste zjistili Kdo je to Helena Christensen? Kdy se narodila Helena Christensen? Kde se narodila Helena Christensen? Helena Christensen se nachází v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Helena Christensen kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Christensen i v jiné kategorii než je modeling.