Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Partyšová? Životopis Gabriela Partyšová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Gabriela Partyšová?

Kdo je to Gabriela Partyšová? Stručný životopis

Gabriela Partyšová je moderátorka a zpěvačka. Pod jménem nenarozeného dvojčete Rebeky uváděla hitparádu Eso a anketu Český slavík, hrála ve filmu a nahrála několik alb. Umění se věnovala již od dětského věku, dabovala dětské role a byla úspěšná v hudebních pořadech. Stala se i pěveckým Objevem roku 2003. Moderovala Pořad Prásk a Top Star Magazín, kde se zaměřila na celebrity showbyznysu.
Jako moderátorka působila i ve Snídani s Novou. Gabriela Partyšová psala do společenského magazínu. Ztvárnila role ve filmech Experti, seriálu Vyprávěj, Prachy dělaj člověka a v roli Eponiny vystoupila v muzikálu Bídníci.Kdo je to Gabriela Partyšová? Životopis Gabriela Partyšová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Gabriela Partyšová

Národnost: česká
Datum narození: 9. června 1978
Místo narození: Brno

Zaujala vás biografie osobnosti Gabriela Partyšová? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Udržitelný rozvoj? Víte co je Islámský stát? Znáte definici termínu Účetní zůstatek? Vzpomněli byste si co označuje výraz CNG?

Klíčová slova: lexikon, informace, Gabriela Partyšová, slovo, herectví, definice, popis, kdo to je, odborný výraz, termín, formulace, wiki, synonymum, původ slova, co je to Gabriela Partyšová?, kdo je Gabriela Partyšová?

Pojem Gabriela Partyšová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Gabriela Partyšová lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Gabriela Partyšová na Google.cz

Hledat videa s názvem Gabriela Partyšová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gabriela Partyšová ve Wikimedia Commons

Najít pojem Gabriela Partyšová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Partyšová například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Gabriela Partyšová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gabriela Partyšová? Kdo to byl Gabriela Partyšová? Kdy se narodil Gabriela Partyšová? Kde se narodil Gabriela Partyšová? Gabriela Partyšová se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Gabriela Partyšová dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Partyšová i v jiné kategorii než je herectví.