Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Partyšová? Životopis Gabriela Partyšová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Gabriela Partyšová?

Kdo je to Gabriela Partyšová? Stručný životopis

Gabriela Partyšová je moderátorka a zpěvačka. Pod jménem nenarozeného dvojčete Rebeky uváděla hitparádu Eso a anketu Český slavík, hrála ve filmu a nahrála několik alb. Umění se věnovala již od dětského věku, dabovala dětské role a byla úspěšná v hudebních pořadech. Stala se i pěveckým Objevem roku 2003. Moderovala Pořad Prásk a Top Star Magazín, kde se zaměřila na celebrity showbyznysu.
Jako moderátorka působila i ve Snídani s Novou. Gabriela Partyšová psala do společenského magazínu. Ztvárnila role ve filmech Experti, seriálu Vyprávěj, Prachy dělaj člověka a v roli Eponiny vystoupila v muzikálu Bídníci.Kdo je to Gabriela Partyšová? Životopis Gabriela Partyšová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Gabriela Partyšová

Národnost: česká
Datum narození: 9. června 1978
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Gabriela Partyšová se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Elektorát? Rozumíte pojmu Paralaxa? Znáte definici termínu Oligopol? Znáte pojem Gulag?

Klíčová slova: původ slova, význam, definice, popis, kdo je Gabriela Partyšová?, co znamená, lexikon, přesný význam, herectví, wiki, přesný výraz, pojem, slovo, termín, význam slova, synonymum

Pojem Gabriela Partyšová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Gabriela Partyšová na Google.cz

Hledat termín Gabriela Partyšová ve Wikislovníku

Najít termín Gabriela Partyšová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Gabriela Partyšová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Partyšová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gabriela Partyšová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gabriela Partyšová? Kdo to byl Gabriela Partyšová? Kdy se narodil Gabriela Partyšová? Kde se narodil Gabriela Partyšová? Gabriela Partyšová je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Gabriela Partyšová řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Partyšová i v jiné kategorii než je herectví.