Kdo je to?
Kdo je Gabriela Partyšová? Životopis Gabriela Partyšová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Gabriela Partyšová?

Kdo je Gabriela Partyšová? Životopis, informace, biografie, herectví

Gabriela Partyšová je moderátorka a zpěvačka. Pod jménem nenarozeného dvojčete Rebeky uváděla hitparádu Eso a anketu Český slavík, hrála ve filmu a nahrála několik alb. Umění se věnovala již od dětského věku, dabovala dětské role a byla úspěšná v hudebních pořadech. Stala se i pěveckým Objevem roku 2003. Moderovala Pořad Prásk a Top Star Magazín, kde se zaměřila na celebrity showbyznysu.
Jako moderátorka působila i ve Snídani s Novou. Gabriela Partyšová psala do společenského magazínu. Ztvárnila role ve filmech Experti, seriálu Vyprávěj, Prachy dělaj člověka a v roli Eponiny vystoupila v muzikálu Bídníci.Kdo je Gabriela Partyšová? Životopis Gabriela Partyšová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Gabriela Partyšová

Národnost: česká
Datum narození: 9. června 1978
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gabriela Partyšová s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Udržitelný rozvoj? Znáte termín Šantán? Znáte definici termínu Zdymadlo? Víte, co je to Follower?

Klíčová slova: narození, datum narození, vysvětlení, místo narození, biografie, Gabriela Partyšová, lexikon, osobnosti, wiki, životopis, kde se narodila Gabriela Partyšová?, Gabriela Partyšová, herectví, národnost, zajímavosti, kdo je Gabriela Partyšová?

Pojem Gabriela Partyšová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Gabriela Partyšová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Gabriela Partyšová na Google obrázcích

Najít pojem Gabriela Partyšová ve Wikislovníku

Hledat pojem Gabriela Partyšová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Gabriela Partyšová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Partyšová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Gabriela Partyšová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Gabriela Partyšová? Kdy se narodila Gabriela Partyšová? Kde se narodila Gabriela Partyšová? Gabriela Partyšová je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Gabriela Partyšová dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Partyšová i v jiné kategorii než je herectví.