Kdo je to?
Kdo je Filip Rajmont? Životopis Filip Rajmont, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Filip Rajmont

Kdo je Filip Rajmont? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Filip Rajmont je český filmový, seriálový, divadelní a dabingový herec. Rajmont se narodil v Praze do herecké rodiny režiséra Ivana Rajmonta a herečky Kateřiny Burianové. Jeho dědeček byl E. F. Burian. Po vzoru své rodiny se rozhodl pro hereckou dráhu a po střední škole začal studovat na pražské DAMU. Studium úspěšně dokončil roku 2000 a následně získal první angažmá v Klicperově divadle v Hradci Králové (Tři sestry, Racek, Strýček Váňa, Písek, Faust, Don Juan). V Hradci hrál do roku 2005 a od té doby působil na volné noze. Doposud hostoval v několika divadlech (Divadlo pod Palmovkou, Divadlo Viola, Divadlo Komedie). Spolupracoval také s Divadelním spolkem Kašpar (Cyrano). V roce 2010 se stal stálým členem činoherního souboru Národního divadla (Romeo a Julie, Duše, Revizor, Věc Makropulos, Konec masopustu, Být či nebýt).
Rajmont debutoval ve filmu v roce 1995 v komedii Byl jednou jeden Polda. Následně ztvárnil role v pohádkách O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli, O mrňavém obrovi (1996), Čarodějné námluvy, O perlové panně (1997), Stříbrný a Ryšavec (1998). Od té doby vytvořil role ve více než deseti snímcích, mezi které patří, např. Nuda v Brně (2003), Hrubě a Mareš jsou kamarádi do deště (2005), Anglické jahody (2008), Pouta (2009), Očitý svědek, Matky (2021), Idiot (2022).
Rajmont se objevil také v televizních seriálech Nováci (1995), Velmi křehké vztahy (2007), PanMáma (2013) a v epizodních rolích seriálů V.I.P. vraždy, Specialisté, Einstein – Případy nesnesitelného génia a Polda. Několik let hraje v nekonečném seriálu Ulice na TV Nova (učitel Ota Puklický).
Kromě hraní moderuje společně s herečkou Sandrou Novákovou v Malostranské besedě pořad Barování.
Rajmont chvíli vyučoval na pražské DAMU. Nicméně se zamiloval do svého studenta Ivana Luptáka a následně byl z DAMU propuštěn. S Ivanem následně žil sedm let. Ve vztahu byl také s šéfem činohry Danielem Špinarem. S režisérem Vladimírem Drhou byl dokonce v registrovaném partnerství.Kdo je Filip Rajmont? Životopis Filip Rajmont, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Filip Rajmont

Národnost: česká
Datum narození: 9. 9. 1977
Místo narození: Praha, Československo

Popis osobnosti Filip Rajmont můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Minela? Vzpomněli byste si co označuje výraz IKEM? Pamatujete si definici pojmu Shyb? Znáte termín Osteoporóza?

Klíčová slova: kde se narodil Filip Rajmont?, Filip Rajmont, herectví, herectví, místo narození, národnost, lexikon, wikipedie, kdo je Filip Rajmont?, datum narození, osobnost, život, vysvětlení, biografie, narození, wiki

Pojem Filip Rajmont je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Filip Rajmont ve Wikipedii

Vyhledat výraz Filip Rajmont ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Filip Rajmont ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Filip Rajmont ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Filip Rajmont ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Filip Rajmont například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Filip Rajmont?

Nyní již víte Kdo je to Filip Rajmont? Kdy se narodil Filip Rajmont? Kde se narodil Filip Rajmont? Filip Rajmont je v sekci Herectví

Kategorie herectví, modré vlasy, filip Rajmont, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Filip Rajmont řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Filip Rajmont i v jiné kategorii než je herectví.