Kdo je to?
Kdo je to Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náfuka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Náfuka?

Co znamená a jaký je význam slova Náfuka?

Náfuka je osoba domýšlivá, nafoukaná, nabubřelá a nadutá. Takový člověk se vytahuje a považuje se za lepšího, než jeho okolí a neváhá to všem dávat najevo. Ukazuje ostatním svou nadřazenost, v hovoru jim neustále připomíná, že on je něco více.
Náfuka je ve společnosti značně neoblíbený, často se dostává do sporů se známými i neznámými lidmi.Kdo je to Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náfuka? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Náfuka? se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Sponse? Vzpomněli byste si na význam slova Epigram? Pamatujete si definici pojmu Sandbox? Znáte definici termínu Nový zákon?

Klíčová slova: heslo, termín, slovo, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, přesný význam, vlastnosti, Náfuka, odborný výraz, význam pojmu, význam, význam slova, definice, formulace, co znamená

Pojem Náfuka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Náfuka na Youtube

Najít termín Náfuka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Náfuka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Náfuka na Google obrázcích

Najít pojem Náfuka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Náfuka například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Náfuka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Náfuka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náfuka? Definice pojmu Náfuka patří do kategorie Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.