Kdo je to?
Kdo je to, byl Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náfuka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Náfuka?

Co znamená a jaký je význam slova Náfuka?

Náfuka je osoba domýšlivá, nafoukaná, nabubřelá a nadutá. Takový člověk se vytahuje a považuje se za lepšího, než jeho okolí a neváhá to všem dávat najevo. Ukazuje ostatním svou nadřazenost, v hovoru jim neustále připomíná, že on je něco více.
Náfuka je ve společnosti značně neoblíbený, často se dostává do sporů se známými i neznámými lidmi.Kdo je to, byl Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náfuka? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Náfuka? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Žula? Vzpomněli byste si co znamená slovo Epizoda? Pamatujete si definici pojmu Římský kmín? Víte co je Brusný papír?

Klíčová slova: popis, co je to Náfuka?, formulace, lexikon, synonymum, kdo to je, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, kdo je Náfuka?, význam, co znamená, Náfuka, termín, význam pojmu, etymologie

Pojem Náfuka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Náfuka zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Náfuka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Náfuka ve Wikipedii

Vyhledat pojem Náfuka ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Náfuka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Náfuka například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Náfuka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Náfuka? Kdo to byl Náfuka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náfuka? Definice pojmu Náfuka je v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Náfuka hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).