Kdo je to?
Kdo je to, byl Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náfuka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Náfuka?

Co znamená a jaký je význam slova Náfuka?

Náfuka je osoba domýšlivá, nafoukaná, nabubřelá a nadutá. Takový člověk se vytahuje a považuje se za lepšího, než jeho okolí a neváhá to všem dávat najevo. Ukazuje ostatním svou nadřazenost, v hovoru jim neustále připomíná, že on je něco více.
Náfuka je ve společnosti značně neoblíbený, často se dostává do sporů se známými i neznámými lidmi.Kdo je to, byl Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náfuka? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Náfuka s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přirovnání? Vzpomněli byste si na význam slova BMI? Pamatujete si definici pojmu Loch? Znáte definici termínu Kostlánka?

Klíčová slova: význam, wiki, popis, kdo to je, přesný význam, kdo je Náfuka?, slovo, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, definice, termín, synonymum, formulace, popis, co znamená

Pojem Náfuka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Náfuka v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Náfuka ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Náfuka na Youtube

Najít slovo Náfuka ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Náfuka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Náfuka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Náfuka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Náfuka? Kdo to byl Náfuka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náfuka? Definice pojmu Náfuka je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.