Kdo je to?
Kdo je to Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náfuka? Lidé, vlastnosti

Náfuka

Jaký je význam slova Náfuka? Co to znamená?

Náfuka je osoba domýšlivá, nafoukaná, nabubřelá a nadutá. Takový člověk se vytahuje a považuje se za lepšího, než jeho okolí a neváhá to všem dávat najevo. Ukazuje ostatním svou nadřazenost, v hovoru jim neustále připomíná, že on je něco více.
Náfuka je ve společnosti značně neoblíbený, často se dostává do sporů se známými i neznámými lidmi.Kdo je to Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Náfuka? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Náfuka? s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Plurál? Vzpomněli byste si na význam slova Bílý čaj? Pamatujete si definici pojmu Skleníkový efekt? Znáte definici termínu Bikram jóga?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, Náfuka, wikipedie, termín, přesný význam, co znamená, popis, význam, pojem, formulace, Náfuka, slovo, vysvětlení, definice, lexikon

Pojem Náfuka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Náfuka na Youtube

Zkusit najít výraz Náfuka ve Wikipedii

Najít termín Náfuka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Náfuka na Google obrázcích

Hledat pojem Náfuka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Náfuka například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Náfuka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Náfuka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náfuka? Definice pojmu Náfuka je v sekci Vlastnosti

Text napsán pro Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vlastnosti).