Kdo je to?
Kdo je to, byl Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náfuka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Náfuka?

Co znamená a jaký je význam slova Náfuka?

Náfuka je osoba domýšlivá, nafoukaná, nabubřelá a nadutá. Takový člověk se vytahuje a považuje se za lepšího, než jeho okolí a neváhá to všem dávat najevo. Ukazuje ostatním svou nadřazenost, v hovoru jim neustále připomíná, že on je něco více.
Náfuka je ve společnosti značně neoblíbený, často se dostává do sporů se známými i neznámými lidmi.Kdo je to, byl Náfuka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náfuka? Lidé, vlastnosti

Definici slova Náfuka můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sponse? Znáte pojem Licence? Pamatujete si definici pojmu SPU? Vzpomenete si na definici slova Suchý cider?

Klíčová slova: co je to Náfuka?, slovo, kdo to je, lexikon, původ slova, wiki, vlastnosti, popis, význam slova, přesný výraz, formulace, význam, Náfuka, synonymum, vysvětlení, pojem

Pojem Náfuka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Náfuka

Vyhledat výraz Náfuka ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Náfuka na Google.cz

Zkusit najít frázi Náfuka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Náfuka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Náfuka například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Náfuka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Náfuka? Kdo to byl Náfuka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náfuka? Definice pojmu Náfuka patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.