Kdo je to?
Kdo je to, byl Technický ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technický ředitel? Lidé, profese

Kdo je to Technický ředitel?

Co znamená a jaký je význam slova Technický ředitel?

Technický ředitel je osoba, která působí v oblasti řízení, koordinace a kontroly. Má na starosti řízení různých činností a jejich organizaci ve svěřené oblasti. Je tvůrcem nových postupů a metod, které mají vést ke zvýšení produktivity a výkonnosti produkce. Musí také kontrolovat výsledky práce ve své oblasti.
Technický ředitel se stará také o bezpečnost práce a hygienické podmínky. Dbá také na dodržování platných předpisů.Kdo je to, byl Technický ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technický ředitel? Lidé, profese

Definici slova Technický ředitel můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Inventura? Víte, co je to Překlenovací úvěr? Vzpomenete si na definici slova Tvrz? Rozumíte pojmu Hinduismus?

Klíčová slova: heslo, popis, přesný výraz, termín, Technický ředitel, synonymum, co je to Technický ředitel?, kdo je Technický ředitel?, co znamená, význam, informace, slovo, kdo to je, popis, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Technický ředitel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Technický ředitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Technický ředitel ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Technický ředitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Technický ředitel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Technický ředitel například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Technický ředitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Technický ředitel? Kdo to byl Technický ředitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technický ředitel? Definice pojmu Technický ředitel patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Technický ředitel hledat i v jiných kategoriích (než profese).