Kdo je to?
Kdo je to Technický ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technický ředitel? Lidé, profese

Kdo je to Technický ředitel?

Jaký je význam slova Technický ředitel? Co to znamená?

Technický ředitel je osoba, která působí v oblasti řízení, koordinace a kontroly. Má na starosti řízení různých činností a jejich organizaci ve svěřené oblasti. Je tvůrcem nových postupů a metod, které mají vést ke zvýšení produktivity a výkonnosti produkce. Musí také kontrolovat výsledky práce ve své oblasti.
Technický ředitel se stará také o bezpečnost práce a hygienické podmínky. Dbá také na dodržování platných předpisů.Kdo je to Technický ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technický ředitel? Lidé, profese

Definici slova Technický ředitel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Zajišťovací příkaz? Znáte definici termínu Empatie? Vzpomenete si na definici slova Taoismus? Pamatujete si definici pojmu Endemit?

Klíčová slova: wiki, pojem, formulace, termín, informace, Technický ředitel, přesný význam, heslo, přesný výraz, etymologie, původ slova, definice, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, profese

Pojem Technický ředitel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Technický ředitel zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Technický ředitel ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Technický ředitel ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Technický ředitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Technický ředitel na Google.cz

Hledat slovo Technický ředitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Technický ředitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Technický ředitel, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Technický ředitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technický ředitel? Definice pojmu Technický ředitel patří do kategorie Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.