Kdo je to?
Kdo je to, byl Technický ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technický ředitel? Lidé, profese

Kdo je to Technický ředitel?

Co znamená a jaký je význam slova Technický ředitel?

Technický ředitel je osoba, která působí v oblasti řízení, koordinace a kontroly. Má na starosti řízení různých činností a jejich organizaci ve svěřené oblasti. Je tvůrcem nových postupů a metod, které mají vést ke zvýšení produktivity a výkonnosti produkce. Musí také kontrolovat výsledky práce ve své oblasti.
Technický ředitel se stará také o bezpečnost práce a hygienické podmínky. Dbá také na dodržování platných předpisů.Kdo je to, byl Technický ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technický ředitel? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Technický ředitel? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zajišťovací příkaz? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hashtag? Vzpomenete si na definici slova Gambling? Víte co je Stavební dozor?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, etymologie, kdo je Technický ředitel?, definice, vysvětlení, lexikon, co znamená, co je to Technický ředitel?, informace, původ slova, profese, heslo, odborný výraz, popis, wiki

Pojem Technický ředitel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Technický ředitel v následujících zdrojích

Vyhledat termín Technický ředitel na Google.cz

Hledat pojem Technický ředitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Technický ředitel ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Technický ředitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Technický ředitel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Technický ředitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Technický ředitel? Kdo to byl Technický ředitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technický ředitel? Definice pojmu Technický ředitel je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.