Kdo je to?
Kdo je Barbora Podzimková? Životopis Barbora Podzimková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Barbora Podzimková

Kdo je Barbora Podzimková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

V roce 2014 doslova zazářila coby patnáctiletá dívka, začínající česká modelka Barbora Podzimková, když zvítězila ve světovém finále Elite Model Look. Narodila se a žila v Příbrami s rodiči a dvěma staršími bratry. Tam také vystudovala osmileté gymnázium, které zdárně ukončila v roce 2019 díky individuálnímu studijnímu plánu. Prakticky celé mládí se věnovala závodnímu plavání.
Její kariéru odstartovalo náhodné setkání s modelingovým scautem. Ten si ji vyhlédl v obchodním centru. Tehdy bylo Báře pouhých dvanáct let. Díky své malé výšce a mladému věku, trvalo ještě dva a půl roku, než mohla vstoupit na modelingová mola. V té době už měřila 178 cm.
Aby vyhrála, musela porazit celkem 42 dívek z celého světa. Napřed ale zvítězila v národním kole v Praze. Odtud odletěla do čínského Šen-čenu, kde triumfovala ve světovém finále modelingové soutěže Elite Model Look. S Elite rok na to uzavřela kontrakt na 15 tisíc eur.
Tímto vítězstvím začala její modelingová kariéra strmě stoupat. Stihla také nafotit nespočet módních magazínů. Zájem projevila i taková značka, jako je například Vogue nebo Cadenzza. Další úspěch zaznamenala v roce 2015 v Japonsku, kde strávila celkem 2 měsíce. V Tokiu předváděla na fashion weeku pro světovou značku Miu Miu.
Barbora se stihla i zamilovat. V roce 2017, se ve svých 18 letech provdala za Alberta Černého.Kdo je Barbora Podzimková? Životopis Barbora Podzimková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Barbora Podzimková

Národnost: česká
Datum narození: 9. září 1999
Místo narození: Příbram

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barbora Podzimková s kolegy, přáteli a partnery na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Samovar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Webinář? Znáte definici termínu Kerblík? Znáte termín Pryskyřice?

Klíčová slova: wiki, život, vysvětlení, biografie, osobnost, kde se narodila Barbora Podzimková?, Barbora Podzimková, zajímavosti, popis, narození, národnost, lexikon, informace, kdy se narodila Barbora Podzimková?, osobnosti, datum narození

Pojem Barbora Podzimková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Barbora Podzimková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Barbora Podzimková na Youtube

Najít slovo Barbora Podzimková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Barbora Podzimková na Google obrázcích

Zkusit najít Barbora Podzimková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Podzimková například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Podzimková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbora Podzimková? Kdy se narodila Barbora Podzimková? Kde se narodila Barbora Podzimková? Barbora Podzimková je v sekci Modeling

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Podzimková dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Podzimková i v jiné kategorii než je modeling.