Kdo je to?
Kdo je Barbora Podzimková? Životopis Barbora Podzimková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Barbora Podzimková?

Kdo je Barbora Podzimková? Životopis, informace, biografie, modeling

V roce 2014 doslova zazářila coby patnáctiletá dívka, začínající česká modelka Barbora Podzimková, když zvítězila ve světovém finále Elite Model Look. Narodila se a žila v Příbrami s rodiči a dvěma staršími bratry. Tam také vystudovala osmileté gymnázium, které zdárně ukončila v roce 2019 díky individuálnímu studijnímu plánu. Prakticky celé mládí se věnovala závodnímu plavání.
Její kariéru odstartovalo náhodné setkání s modelingovým scautem. Ten si ji vyhlédl v obchodním centru. Tehdy bylo Báře pouhých dvanáct let. Díky své malé výšce a mladému věku, trvalo ještě dva a půl roku, než mohla vstoupit na modelingová mola. V té době už měřila 178 cm.
Aby vyhrála, musela porazit celkem 42 dívek z celého světa. Napřed ale zvítězila v národním kole v Praze. Odtud odletěla do čínského Šen-čenu, kde triumfovala ve světovém finále modelingové soutěže Elite Model Look. S Elite rok na to uzavřela kontrakt na 15 tisíc eur.
Tímto vítězstvím začala její modelingová kariéra strmě stoupat. Stihla také nafotit nespočet módních magazínů. Zájem projevila i taková značka, jako je například Vogue nebo Cadenzza. Další úspěch zaznamenala v roce 2015 v Japonsku, kde strávila celkem 2 měsíce. V Tokiu předváděla na fashion weeku pro světovou značku Miu Miu.
Barbora se stihla i zamilovat. V roce 2017, se ve svých 18 letech provdala za Alberta Černého.Kdo je Barbora Podzimková? Životopis Barbora Podzimková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Barbora Podzimková

Národnost: česká
Datum narození: 9. září 1999
Místo narození: Příbram

Tento text (Barbora Podzimková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Ringo? Rozumíte pojmu Sonet? Znáte definici termínu Džambulka? Znáte pojem Azalka?

Klíčová slova: kdy se narodila Barbora Podzimková?, národnost, popis, životopis, narození, modeling, zajímavosti, biografie, wiki, kdo je Barbora Podzimková?, osobnost, kde se narodila Barbora Podzimková?, wikipedie, vysvětlení, Barbora Podzimková, život

Pojem Barbora Podzimková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Barbora Podzimková v následujících vyhledávačích

Najít termín Barbora Podzimková ve vyhledávači Qwant

Najít termín Barbora Podzimková ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Barbora Podzimková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Podzimková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Barbora Podzimková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Podzimková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Podzimková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Barbora Podzimková? Kdy se narodila Barbora Podzimková? Kde se narodila Barbora Podzimková? Barbora Podzimková patří do kategorie Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Podzimková např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Podzimková i v jiné kategorii než je modeling.