Kdo je to?
Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Kdo je to Asistent pedagoga?

Co znamená a jaký je význam slova Asistent pedagoga?

Asistent pedagoga je pomáhající profese. Asistent je přidělen k žákovi s určitým znevýhodněním (nejčastěji zdravotním, např. autismus, Downům syndrom, mentální retardace) a pomáhá mu zvládat učení ve škole, nebo může být přidělen do jednotlivé třídy. V takovém případě je asistent k dispozici všem žákům, kteří jeho pomoc potřebují. Role asistentů je nenahraditelná při začleňování handicapovaných žáků do běžných tříd (tzv. inkluze, integrace), kdy asistenti pomáhají žákům překonat veškeré překážky. Pro výkon profese asistenta není podmínkou vysokoškolské vzdělání, je však nutno mít osvědčení o abslvování příslušného kurzu pro asistenty pedagoga. Jejich plat se zpravidla pohybuje přibližně na úrovni minimální mzdy.Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Asistent pedagoga? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Goodwill? Znáte definici termínu Dodací list? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mosaz? Pamatujete si definici pojmu Globalizace?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, význam, Asistent pedagoga, formulace, definice, co znamená, informace, heslo, význam pojmu, co je to Asistent pedagoga?, vysvětlení, lexikon, Školství, přesný význam, pojem

Pojem Asistent pedagoga je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Asistent pedagoga v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Asistent pedagoga na Youtube

Vyhledat výraz Asistent pedagoga ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asistent pedagoga ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistent pedagoga například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Asistent pedagoga, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Asistent pedagoga? Kdo to byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asistent pedagoga? Definice pojmu Asistent pedagoga je v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?