Kdo je to?
Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Kdo je to Asistent pedagoga?

Co znamená a jaký je význam slova Asistent pedagoga?

Asistent pedagoga je pomáhající profese. Asistent je přidělen k žákovi s určitým znevýhodněním (nejčastěji zdravotním, např. autismus, Downům syndrom, mentální retardace) a pomáhá mu zvládat učení ve škole, nebo může být přidělen do jednotlivé třídy. V takovém případě je asistent k dispozici všem žákům, kteří jeho pomoc potřebují. Role asistentů je nenahraditelná při začleňování handicapovaných žáků do běžných tříd (tzv. inkluze, integrace), kdy asistenti pomáhají žákům překonat veškeré překážky. Pro výkon profese asistenta není podmínkou vysokoškolské vzdělání, je však nutno mít osvědčení o abslvování příslušného kurzu pro asistenty pedagoga. Jejich plat se zpravidla pohybuje přibližně na úrovni minimální mzdy.Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Asistent pedagoga s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Libido? Víte co je Omluvný list? Vzpomněli byste si co označuje výraz Galgán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Klamavá reklama?

Klíčová slova: kdo je Asistent pedagoga?, etymologie, informace, pojem, odborný výraz, termín, význam slova, wiki, význam pojmu, co znamená, co je to Asistent pedagoga?, přesný výraz, přesný význam, definice, slovo, popis

Pojem Asistent pedagoga je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Asistent pedagoga zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Asistent pedagoga ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Asistent pedagoga ve vyhledávači Yandex

Najít termín Asistent pedagoga v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Asistent pedagoga ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistent pedagoga například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asistent pedagoga

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asistent pedagoga? Kdo to byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asistent pedagoga? Definice pojmu Asistent pedagoga je v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?