Kdo je to?
Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Kdo je to Asistent pedagoga?

Co znamená a jaký je význam slova Asistent pedagoga?

Asistent pedagoga je pomáhající profese. Asistent je přidělen k žákovi s určitým znevýhodněním (nejčastěji zdravotním, např. autismus, Downům syndrom, mentální retardace) a pomáhá mu zvládat učení ve škole, nebo může být přidělen do jednotlivé třídy. V takovém případě je asistent k dispozici všem žákům, kteří jeho pomoc potřebují. Role asistentů je nenahraditelná při začleňování handicapovaných žáků do běžných tříd (tzv. inkluze, integrace), kdy asistenti pomáhají žákům překonat veškeré překážky. Pro výkon profese asistenta není podmínkou vysokoškolské vzdělání, je však nutno mít osvědčení o abslvování příslušného kurzu pro asistenty pedagoga. Jejich plat se zpravidla pohybuje přibližně na úrovni minimální mzdy.Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Definici slova Asistent pedagoga můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Goodwill? Znáte pojem Okupace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Guacamole? Vzpomenete si na definici slova Postulát?

Klíčová slova: heslo, původ slova, přesný význam, kdo je Asistent pedagoga?, slovo, informace, co je to Asistent pedagoga?, termín, formulace, lexikon, pojem, synonymum, popis, popis, odborný výraz, co znamená

Pojem Asistent pedagoga je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Asistent pedagoga

Vyhledat výraz Asistent pedagoga ve Wikislovníku

Vyhledat termín Asistent pedagoga ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Asistent pedagoga ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asistent pedagoga ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistent pedagoga například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asistent pedagoga

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Asistent pedagoga? Kdo to byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asistent pedagoga? Definice pojmu Asistent pedagoga patří do sekce Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Asistent pedagoga v jiné sekci než Školství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?