Kdo je to?
Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Kdo je to Asistent pedagoga?

Co znamená a jaký je význam slova Asistent pedagoga?

Asistent pedagoga je pomáhající profese. Asistent je přidělen k žákovi s určitým znevýhodněním (nejčastěji zdravotním, např. autismus, Downům syndrom, mentální retardace) a pomáhá mu zvládat učení ve škole, nebo může být přidělen do jednotlivé třídy. V takovém případě je asistent k dispozici všem žákům, kteří jeho pomoc potřebují. Role asistentů je nenahraditelná při začleňování handicapovaných žáků do běžných tříd (tzv. inkluze, integrace), kdy asistenti pomáhají žákům překonat veškeré překážky. Pro výkon profese asistenta není podmínkou vysokoškolské vzdělání, je však nutno mít osvědčení o abslvování příslušného kurzu pro asistenty pedagoga. Jejich plat se zpravidla pohybuje přibližně na úrovni minimální mzdy.Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Asistent pedagoga? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Libido? Vzpomněli byste si na význam slova Sčítanec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Galgán? Znáte definici termínu Sepse?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, wiki, kdo to je, význam slova, Asistent pedagoga, formulace, význam, slovo, lexikon, Školství, termín, popis, význam pojmu, heslo, co je to Asistent pedagoga?

Pojem Asistent pedagoga je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Asistent pedagoga v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asistent pedagoga ve Wikimedia Commons

Hledat termín Asistent pedagoga v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Asistent pedagoga ve Wikipedii

Zkusit najít Asistent pedagoga ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistent pedagoga například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Asistent pedagoga, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Asistent pedagoga? Kdo to byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asistent pedagoga? Definice pojmu Asistent pedagoga se nachází v sekci Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Asistent pedagoga i v jiné kategorii než v Školství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?