Kdo je to?
Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Kdo je to Asistent pedagoga?

Co znamená a jaký je význam slova Asistent pedagoga?

Asistent pedagoga je pomáhající profese. Asistent je přidělen k žákovi s určitým znevýhodněním (nejčastěji zdravotním, např. autismus, Downům syndrom, mentální retardace) a pomáhá mu zvládat učení ve škole, nebo může být přidělen do jednotlivé třídy. V takovém případě je asistent k dispozici všem žákům, kteří jeho pomoc potřebují. Role asistentů je nenahraditelná při začleňování handicapovaných žáků do běžných tříd (tzv. inkluze, integrace), kdy asistenti pomáhají žákům překonat veškeré překážky. Pro výkon profese asistenta není podmínkou vysokoškolské vzdělání, je však nutno mít osvědčení o abslvování příslušného kurzu pro asistenty pedagoga. Jejich plat se zpravidla pohybuje přibližně na úrovni minimální mzdy.Kdo je to, byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asistent pedagoga? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Asistent pedagoga? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kurděje? Víte, co je to Archa úmluvy? Znáte pojem Bipolární porucha? Pamatujete si definici pojmu Bilaterální dohoda?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, kdo to je, kdo je Asistent pedagoga?, co znamená, přesný výraz, význam, termín, význam slova, přesný význam, Školství, slovo, co je to Asistent pedagoga?, popis, wiki

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asistent pedagoga

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asistent pedagoga? Kdo to byl Asistent pedagoga? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asistent pedagoga? Definice pojmu Asistent pedagoga je v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Asistent pedagoga i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?