Kdo je to?
Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Kdo je to Muslim?

Jaký je význam slova Muslim? Co to znamená?

Muslim je věřící člověk vyznávající islám. Jedná se o monoteistické náboženství, boha označují muslimové jako Alláha. Jeho prorokem je Mohamed, posvánou knihou muslimů je korán, svatým místem Mekka. Islám vznikl v 7. století n.l. a dnes patří mezi nejrozšířenější náboženství. Věřící musejí dodržovat pevně dané zásady. Islám je někdy považován za "zaostalé" náboženství, protože je netolerantní k jiným vyznáním, neuznává rovnoprávnost žen a mužů a tradiční muslimské právo šaría obsahuje mnoho prvků, které civilizovaný svět vnímá jako barbarské (např. trest ukamenováním). Obraz islámu jako náboženství je v poslední době značně nelichotivý kvůli muslimským teroristům a sebevražedným atentátníkům. Početné muslimské komunity v evropských zemích začínají být většinovou populací vnímány jako potencionální hrozba.Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Muslim sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Klikva? Vzpomněli byste si na význam slova Rčení? Víte co je Tokáň? Znáte definici termínu Bilaterální dohoda?

Klíčová slova: odborný výraz, původ slova, co je to Muslim?, definice, význam, wiki, slovo, náboženství, vysvětlení, kdo je Muslim?, pojem, přesný význam, formulace, popis, popis, informace

Pojem Muslim je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Muslim

Najít výraz Muslim na Google.cz

Hledat pojem Muslim ve Wikislovníku

Hledat frázi Muslim ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Muslim na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Muslim například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Muslim

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Muslim? Kdo to byl Muslim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muslim? Definice pojmu Muslim patří do sekce náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Muslim i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?