Kdo je to?
Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Kdo je to Muslim?

Jaký je význam slova Muslim? Co to znamená?

Muslim je věřící člověk vyznávající islám. Jedná se o monoteistické náboženství, boha označují muslimové jako Alláha. Jeho prorokem je Mohamed, posvánou knihou muslimů je korán, svatým místem Mekka. Islám vznikl v 7. století n.l. a dnes patří mezi nejrozšířenější náboženství. Věřící musejí dodržovat pevně dané zásady. Islám je někdy považován za "zaostalé" náboženství, protože je netolerantní k jiným vyznáním, neuznává rovnoprávnost žen a mužů a tradiční muslimské právo šaría obsahuje mnoho prvků, které civilizovaný svět vnímá jako barbarské (např. trest ukamenováním). Obraz islámu jako náboženství je v poslední době značně nelichotivý kvůli muslimským teroristům a sebevražedným atentátníkům. Početné muslimské komunity v evropských zemích začínají být většinovou populací vnímány jako potencionální hrozba.Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Muslim s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Biopsie? Znáte definici termínu SWOT? Víte co je Lokše? Pamatujete si definici pojmu Steam?

Klíčová slova: co je to Muslim?, náboženství, pojem, lexikon, přesný výraz, heslo, Muslim, kdo je Muslim?, význam, definice, synonymum, přesný význam, slovo, odborný výraz, wiki, formulace

Pojem Muslim je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Muslim na Youtube

Najít heslo Muslim v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Muslim ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Muslim ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Muslim například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Muslim? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Muslim? Kdo to byl Muslim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muslim? Definice pojmu Muslim se nachází v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Muslim i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?