Kdo je to?
Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Kdo je to Muslim?

Jaký je význam slova Muslim? Co to znamená?

Muslim je věřící člověk vyznávající islám. Jedná se o monoteistické náboženství, boha označují muslimové jako Alláha. Jeho prorokem je Mohamed, posvánou knihou muslimů je korán, svatým místem Mekka. Islám vznikl v 7. století n.l. a dnes patří mezi nejrozšířenější náboženství. Věřící musejí dodržovat pevně dané zásady. Islám je někdy považován za "zaostalé" náboženství, protože je netolerantní k jiným vyznáním, neuznává rovnoprávnost žen a mužů a tradiční muslimské právo šaría obsahuje mnoho prvků, které civilizovaný svět vnímá jako barbarské (např. trest ukamenováním). Obraz islámu jako náboženství je v poslední době značně nelichotivý kvůli muslimským teroristům a sebevražedným atentátníkům. Početné muslimské komunity v evropských zemích začínají být většinovou populací vnímány jako potencionální hrozba.Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Muslim? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Klikva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Parapet? Víte co je Tokáň? Znáte termín Hurikán?

Klíčová slova: formulace, etymologie, náboženství, termín, lexikon, kdo to je, Muslim, přesný výraz, odborný výraz, popis, původ slova, heslo, význam slova, význam, popis, definice

Pojem Muslim je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Muslim doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Muslim v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Muslim ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Muslim ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Muslim ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Muslim například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Muslim, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Muslim? Kdo to byl Muslim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muslim? Definice pojmu Muslim se nachází v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?