Kdo je to?
Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Kdo je to Muslim?

Jaký je význam slova Muslim? Co to znamená?

Muslim je věřící člověk vyznávající islám. Jedná se o monoteistické náboženství, boha označují muslimové jako Alláha. Jeho prorokem je Mohamed, posvánou knihou muslimů je korán, svatým místem Mekka. Islám vznikl v 7. století n.l. a dnes patří mezi nejrozšířenější náboženství. Věřící musejí dodržovat pevně dané zásady. Islám je někdy považován za "zaostalé" náboženství, protože je netolerantní k jiným vyznáním, neuznává rovnoprávnost žen a mužů a tradiční muslimské právo šaría obsahuje mnoho prvků, které civilizovaný svět vnímá jako barbarské (např. trest ukamenováním). Obraz islámu jako náboženství je v poslední době značně nelichotivý kvůli muslimským teroristům a sebevražedným atentátníkům. Početné muslimské komunity v evropských zemích začínají být většinovou populací vnímány jako potencionální hrozba.Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Muslim? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Biopsie? Víte, co je to Sutura? Víte co je Lokše? Rozumíte pojmu Luxace?

Klíčová slova: náboženství, synonymum, co je to Muslim?, přesný výraz, heslo, význam slova, kdo je Muslim?, vysvětlení, pojem, význam, Muslim, lexikon, význam pojmu, etymologie, co znamená, odborný výraz

Pojem Muslim je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Muslim zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Muslim ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Muslim ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Muslim na Google.cz

Hledat slovo Muslim v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Muslim například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Muslim

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Muslim? Kdo to byl Muslim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muslim? Definice pojmu Muslim je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Muslim hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?