Kdo je to?
Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Kdo je to Muslim?

Jaký je význam slova Muslim? Co to znamená?

Muslim je věřící člověk vyznávající islám. Jedná se o monoteistické náboženství, boha označují muslimové jako Alláha. Jeho prorokem je Mohamed, posvánou knihou muslimů je korán, svatým místem Mekka. Islám vznikl v 7. století n.l. a dnes patří mezi nejrozšířenější náboženství. Věřící musejí dodržovat pevně dané zásady. Islám je někdy považován za "zaostalé" náboženství, protože je netolerantní k jiným vyznáním, neuznává rovnoprávnost žen a mužů a tradiční muslimské právo šaría obsahuje mnoho prvků, které civilizovaný svět vnímá jako barbarské (např. trest ukamenováním). Obraz islámu jako náboženství je v poslední době značně nelichotivý kvůli muslimským teroristům a sebevražedným atentátníkům. Početné muslimské komunity v evropských zemích začínají být většinovou populací vnímány jako potencionální hrozba.Kdo je to, byl Muslim? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muslim? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Muslim? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Klikva? Vzpomněli byste si co znamená slovo CreepyPasta? Víte co je Tokáň? Víte co je Odvaha?

Klíčová slova: pojem, co je to Muslim?, popis, vysvětlení, význam slova, přesný význam, přesný výraz, formulace, synonymum, popis, kdo to je, etymologie, význam pojmu, wiki, původ slova, definice

Pojem Muslim je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Muslim v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Muslim ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Muslim ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Muslim na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Muslim ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Muslim například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Muslim, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Muslim? Kdo to byl Muslim? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muslim? Definice pojmu Muslim je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?