Kdo je to?
Kdo je to Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Co znamená a jaký je význam slova Internista?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Internista? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Internista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Úhlopříčka? Víte co je Adopce? Vzpomenete si na definici slova Mlíčí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tečkovací strojek?

Klíčová slova: Internista, popis, přesný výraz, etymologie, wikipedie, vysvětlení, co znamená, wiki, pojem, termín, informace, definice, původ slova, význam slova, slovo, heslo

Pojem Internista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Internista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Internista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Internista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Internista ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Internista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Internista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Internista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista patří do sekce Lékařství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Internista i v jiné kategorii než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?