Kdo je to?
Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Internista? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Inverze? Vzpomněli byste si na význam slova Ortodoncie? Vzpomenete si na definici slova Oxytocin? Znáte definici termínu Noetika?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, informace, wiki, původ slova, co znamená, kdo to je, popis, synonymum, heslo, přesný výraz, co je to Internista?, Internista, pojem, význam, kdo je Internista?

Pojem Internista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Internista na Youtube

Najít slovo Internista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Internista ve Wikislovníku

Hledat heslo Internista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Internista například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Internista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Internista? Kdo to byl Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista patří do sekce lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Internista hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?