Kdo je to?
Kdo je to Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Internista? Lidé, lékařství

Definici slova Internista můžete sdílet s jinými lidmina Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín FPS? Vzpomenete si na definici slova Nekróza? Vzpomenete si na definici slova Betlém? Vzpomněli byste si na význam slova Modlitba?

Klíčová slova: heslo, význam, lexikon, přesný význam, termín, Internista, přesný výraz, wikipedie, wiki, informace, etymologie, význam pojmu, lékařství, synonymum, odborný výraz, slovo

Pojem Internista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Internista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Internista na Google obrázcích

Najít výraz Internista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Internista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Internista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Internista například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Internista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista je v kategorii Lékařství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?