Kdo je to?
Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Internista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Inverze? Rozumíte pojmu Pacht? Vzpomenete si na definici slova Oxytocin? Znáte pojem Ripple?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Internista?, vysvětlení, význam pojmu, původ slova, kdo to je, wiki, co je to Internista?, lexikon, přesný výraz, popis, synonymum, definice, odborný výraz, informace, etymologie

Pojem Internista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Internista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Internista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Internista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Internista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Internista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Internista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Internista? Kdo to byl Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista je v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?