Kdo je to?
Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Internista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Povodí? Vzpomněli byste si na význam slova Hypertonický nápoj? Vzpomenete si na definici slova Crack? Znáte definici termínu Dekadentní?

Klíčová slova: význam slova, definice, kdo to je, etymologie, kdo je Internista?, lékařství, význam pojmu, původ slova, synonymum, informace, odborný výraz, slovo, co je to Internista?, vysvětlení, termín, heslo

Pojem Internista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Internista zkuste tyto odkazy

Najít heslo Internista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Internista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Internista ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Internista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Internista například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Internista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Internista? Kdo to byl Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?