Kdo je to?
Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Kdo je to Internista?

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to, byl Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Internista? Lidé, lékařství

Definici slova Internista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Inverze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dextróza? Vzpomenete si na definici slova Oxytocin? Znáte termín Hřebenáč?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, definice, wiki, odborný výraz, význam slova, lékařství, Internista, vysvětlení, význam, pojem, přesný význam, heslo, přesný výraz, co znamená, formulace

Pojem Internista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Internista v následujících zdrojích

Hledat slovo Internista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Internista ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Internista ve Wikipedii

Vyhledat heslo Internista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Internista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Internista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Internista? Kdo to byl Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista se nachází v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?