Kdo je to?
Kdo je to Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Internista? Lidé, lékařství

Internista

Jaký je význam slova Internista? Co to znamená?

Internista je lékař specialista, jehož náplní práce je diagnostika, tedy nalezení a určení onemocnění, následná léčba a prevence nemocí především vnitřních orgánů jako jsou srdce, dýchací a trávicí ústrojí a podobně. Internista může působit v nemocnici nebo pracovat v ambulanci. Při vyšetření musí správně určit diagnózu a předepsat nejúčinnější léčebné postupy a léčbu. Proto musí znát rodinnou anamnézu pacienta i jeho zázemí a životní styl. Pak teprve provádí vlastní vyšetření a může pacienta poslat na další kontroly k jinak zaměřeným odborníkům nebo na kontroly přístrojové, aby upřesnil diagnózu. Poté předepíše nejvhodnější léčbu.
Pro profesi internisty je potřeba mít určité vlastnosti a zkušenosti, jako jsou pečlivost, kreativní myšlení, umění naslouchat a komunikovat, analyzovat a další. Základem je vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství a následná specializace a praxe.Kdo je to Internista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Internista? Lidé, lékařství

Tento text (Internista) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Ethernet? Znáte definici termínu Znovuzrození? Vzpomenete si na definici slova Banka CREDITAS? Pamatujete si definici pojmu Frekvence?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, Internista, vysvětlení, wiki, pojem, heslo, termín, definice, slovo, význam, lékařství, informace, přesný význam, význam pojmu, lékařství

Pojem Internista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Internista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Internista na Youtube

Zkusit najít heslo Internista ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Internista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Internista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Internista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Internista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Internista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Internista? Definice pojmu Internista patří do kategorie Lékařství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?