Kdo je to?
Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.



Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Sdílejte tuto stránku se slovem Ztohoven se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Džambulka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nadmořská výška? Rozumíte pojmu Rosný bod? Znáte termín Bigamie?

Klíčová slova: popis, termín, co znamená, původ slova, umělci, odborný výraz, význam pojmu, definice, formulace, vysvětlení, slovo, etymologie, význam slova, co je to Ztohoven?, kdo to je, popis

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Ztohoven ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Ztohoven ve Wikislovníku

Hledat výraz Ztohoven ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ztohoven ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Ztohoven, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ztohoven? Kdo to byl Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ztohoven v jiné sekci než umělci.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.