Kdo je to?
Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Zaujalo vás slovo, termín Ztohoven? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Džambulka? Pamatujete si definici pojmu Anatomie? Rozumíte pojmu Rosný bod? Vzpomněli byste si co znamená slovo Briliant?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, lexikon, význam pojmu, význam slova, přesný význam, popis, termín, umělci, informace, formulace, heslo, wiki, odborný výraz, synonymum, popis

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ztohoven

Vyhledat slovo Ztohoven ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Ztohoven ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ztohoven ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Ztohoven ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ztohoven

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ztohoven? Kdo to byl Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven patří do sekce umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie umělci.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.