Kdo je to?
Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Sdílejte tuto stránku se slovem Ztohoven s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Arogance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Líná pěna? Rozumíte pojmu Subsumpce? Znáte termín Exhibice?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, formulace, popis, slovo, heslo, lexikon, synonymum, odborný výraz, co znamená, kdo je Ztohoven?, význam pojmu, definice, význam, informace, kdo to je

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ztohoven zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Ztohoven na Google.cz

Vyhledat výraz Ztohoven ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Ztohoven ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ztohoven na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Ztohoven? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ztohoven? Kdo to byl Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven je v sekci umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než umělci.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.