Kdo je to?
Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Jaký je význam slova Ztohoven? Co to znamená?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ztohoven? Lidé, umělci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ztohoven s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Arogance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Palmeta? Rozumíte pojmu Plug-in hybrid? Znáte termín Finále?

Klíčová slova: Ztohoven, umělci, význam slova, popis, přesný výraz, termín, lexikon, původ slova, vysvětlení, Ztohoven, význam, přesný význam, co znamená, význam pojmu, přesný výraz, etymologie

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ztohoven

Vyhledat pojem Ztohoven ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Ztohoven na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ztohoven ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Ztohoven ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ztohoven v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ztohoven

Právě jste zjistili Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven patří do kategorie Umělci

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Umělci).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.