Kdo je to?
Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ztohoven? Lidé, umělci

Líbí se vám definice kdo je to Ztohoven? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Arogance? Znáte termín Ájurvédská masáž? Rozumíte pojmu Obřízka? Víte, co je to Lustrace?

Klíčová slova: význam, informace, odborný výraz, lexikon, pojem, přesný výraz, přesný výraz, co znamená, význam slova, umělci, synonymum, význam pojmu, termín, slovo, definice, formulace

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Ztohoven na Youtube

Najít výraz Ztohoven ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Ztohoven ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Ztohoven ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Ztohoven, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven patří do kategorie Umělci

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Ztohoven i v jiné sekci než je kategorie umělci.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.