Kdo je to?
Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ztohoven? Lidé, umělci

Ztohoven

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ztohoven? Lidé, umělci

Definici slova Ztohoven můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je HTTP? Pamatujete si definici pojmu Politologie? Rozumíte pojmu Árie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Strdí?

Klíčová slova: umělci, lexikon, vysvětlení, synonymum, pojem, slovo, umělci, přesný výraz, informace, heslo, popis, původ slova, význam pojmu, wikipedie, odborný výraz, termín

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Ztohoven ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ztohoven ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Ztohoven ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Ztohoven na Youtube

Hledat pojem Ztohoven ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Ztohoven? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven je v kategorii Umělci

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Umělci).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.