Kdo je to?
Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ztohoven sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Džambulka? Rozumíte pojmu Svatý grál? Rozumíte pojmu Rosný bod? Znáte pojem Utilita?

Klíčová slova: popis, kdo to je, odborný výraz, informace, formulace, původ slova, termín, kdo je Ztohoven?, Ztohoven, význam, lexikon, definice, co je to Ztohoven?, co znamená, heslo, přesný výraz

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ztohoven

Hledat heslo Ztohoven ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ztohoven ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Ztohoven ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Ztohoven ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Ztohoven? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ztohoven? Kdo to byl Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven se nachází v kategorii umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ztohoven i jinde než v sekci než v umělci.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.