Kdo je to?
Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ztohoven sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Konkubinát? Pamatujete si definici pojmu Úvaha? Rozumíte pojmu Korán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pacht?

Klíčová slova: etymologie, slovo, informace, pojem, význam pojmu, odborný výraz, definice, wiki, co je to Ztohoven?, formulace, kdo je Ztohoven?, co znamená, synonymum, původ slova, přesný význam, heslo

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Ztohoven v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Ztohoven ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Ztohoven ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Ztohoven ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Ztohoven, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ztohoven? Kdo to byl Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než umělci.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.