Kdo je to?
Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Kdo je to Ztohoven?

Co znamená a jaký je význam slova Ztohoven?

Ztohoven je jméno české skupiny umělců, která se sama označuje jako diverzní. Má blíže neurčený počet členů, udává se 20 – 100. Náplní činnosti jsou projekty mediální, reklamní, undergroundové a další.
K nejznámějším počinům patří Otazník nad Hradem, Morální reforma, Znásilněný podvědomí, Prezidentovo špinavé prádlo a další. Za některé akce skončili členové skupiny až před soudem. Většina z nich vystupuje pod pseudonymy.Kdo je to, byl Ztohoven? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ztohoven? Lidé, umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ztohoven? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Konkubinát? Víte, co je to Aspartam? Rozumíte pojmu Korán? Rozumíte pojmu Nuda?

Klíčová slova: význam, wiki, co je to Ztohoven?, původ slova, umělci, termín, co znamená, význam slova, význam pojmu, synonymum, Ztohoven, odborný výraz, přesný význam, kdo to je, lexikon, etymologie

Pojem Ztohoven je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Ztohoven ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Ztohoven ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Ztohoven ve Wikislovníku

Hledat frázi Ztohoven ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ztohoven například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ztohoven

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ztohoven? Kdo to byl Ztohoven? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ztohoven? Definice pojmu Ztohoven je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Ztohoven i v jiných kategoriích (než umělci).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.