Kdo je to?
Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Woody Allen?

Kdo je to Woody Allen? Stručný životopis

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Woody Allen? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Morálka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Herbář? Vzpomněli byste si co označuje výraz Emoční inteligence? Víte co je Plichta?

Klíčová slova: heslo, popis, etymologie, kdo je Woody Allen?, přesný výraz, vysvětlení, formulace, definice, lexikon, kdo to je, význam, význam slova, popis, pojem, co znamená, slovo

Pojem Woody Allen je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Woody Allen doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Woody Allen ve Wikislovníku

Hledat termín Woody Allen na Google.cz

Zkusit najít Woody Allen ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Woody Allen ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Woody Allen například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Woody Allen?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Woody Allen? Kdo to byl Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen patří do sekce umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Woody Allen řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.