Kdo je to?
Kdo je Woody Allen? Životopis Woody Allen, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Woody Allen?

Kdo je Woody Allen? Životopis, informace, biografie, umělci

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je Woody Allen? Životopis Woody Allen, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Tento text (Woody Allen) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu MDF deska? Rozumíte pojmu Kapary? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kortikoidy? Znáte pojem Žánr?

Klíčová slova: osobnost, wiki, umělci, osobnosti, vysvětlení, popis, datum narození, kde se narodil Woody Allen?, život, wikipedie, Woody Allen, biografie, kdy se narodil Woody Allen?, lexikon, umělci, životopis

Pojem Woody Allen je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Woody Allen

Hledat videa s názvem Woody Allen na Youtube

Zkusit najít heslo Woody Allen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Woody Allen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Woody Allen ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Woody Allen ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Woody Allen například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Woody Allen? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen se nachází v sekci Umělci

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Woody Allen dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.