Kdo je to?
Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Woody Allen?

Kdo je to Woody Allen? Stručný životopis

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Woody Allen sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Morálka? Znáte pojem Tiché víno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Emoční inteligence? Vzpomenete si na definici slova Pomazání?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, wiki, synonymum, význam pojmu, popis, co znamená, původ slova, co je to Woody Allen?, etymologie, odborný výraz, umělci, lexikon, informace, význam slova, přesný výraz

Pojem Woody Allen je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Woody Allen

Vyhledat heslo Woody Allen ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Woody Allen ve Wikimedia Commons

Najít výraz Woody Allen ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Woody Allen na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Woody Allen například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Woody Allen? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Woody Allen? Kdo to byl Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen se nachází v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Woody Allen kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.