Kdo je to?
Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Woody Allen?

Kdo je to Woody Allen? Stručný životopis

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Woody Allen s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu MDF deska? Víte co je Akciová společnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Warez? Vzpomněli byste si co označuje výraz Buddhismus?

Klíčová slova: formulace, umělci, původ slova, Woody Allen, pojem, informace, popis, termín, význam slova, etymologie, význam, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, kdo je Woody Allen?, co znamená

Pojem Woody Allen je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Woody Allen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Woody Allen ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Woody Allen ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Woody Allen ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Woody Allen například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Woody Allen? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Woody Allen? Kdo to byl Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen je v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Woody Allen dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.