Kdo je to?
Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Woody Allen?

Kdo je to Woody Allen? Stručný životopis

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Woody Allen sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Skolióza? Víte, co je to Menšinová vláda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ebrieta? Rozumíte pojmu Korporace?

Klíčová slova: popis, co je to Woody Allen?, odborný výraz, vysvětlení, definice, etymologie, význam pojmu, lexikon, přesný význam, termín, synonymum, popis, informace, formulace, heslo, kdo je Woody Allen?

Pojem Woody Allen je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Woody Allen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Woody Allen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Woody Allen na Google.cz

Hledat slovo Woody Allen ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Woody Allen například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Woody Allen

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Woody Allen? Kdo to byl Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen se nachází v sekci umělci. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Woody Allen dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.