Kdo je to?
Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Woody Allen?

Kdo je to Woody Allen? Stručný životopis

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Woody Allen se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Morálka? Znáte termín Salajka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Emoční inteligence? Víte, co je to Úrok?

Klíčová slova: popis, pojem, slovo, definice, Woody Allen, heslo, formulace, kdo je Woody Allen?, kdo to je, význam pojmu, význam, co znamená, termín, synonymum, původ slova, přesný význam

Pojem Woody Allen je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Woody Allen ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Woody Allen ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Woody Allen ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Woody Allen ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Woody Allen například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Woody Allen

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Woody Allen? Kdo to byl Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Woody Allen dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.