Kdo je to?
Kdo je to, byl Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brepta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Brepta?

Jaký je význam slova Brepta? Co to znamená?

Brepta je pojmenování osoby, která má neustálou potřebu vyjadřovat se a povídat i tehdy, když o to nikdo nestojí. Breptův projev nebývá souvislý, někdy může zcela postrádat smysl. Neustálé mluvení tohoto člověka těší, hovoří v situacích, kdy to není vhodné a nikdo to od něj nevyžaduje.
Označení je možno použít i u malých dětí, které si vymýšlejí, zde se jedná spíše o zlehčení situace – „ty jsi náš malý brepta“ a podobně.Kdo je to, byl Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brepta? Lidé, vlastnosti

Definici slova Brepta můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Burka? Rozumíte pojmu Prdopeč? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obezita? Znáte pojem Česle?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, co je to Brepta?, kdo to je, termín, odborný výraz, wiki, význam pojmu, lexikon, slovo, vlastnosti, původ slova, etymologie, popis, popis, definice

Pojem Brepta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Brepta v následujících zdrojích

Najít pojem Brepta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brepta ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Brepta na Google.cz

Zkusit najít Brepta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Brepta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Brepta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Brepta? Kdo to byl Brepta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brepta? Definice pojmu Brepta se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.