Kdo je to?
Kdo je to Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brepta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Brepta?

Jaký je význam slova Brepta? Co to znamená?

Brepta je pojmenování osoby, která má neustálou potřebu vyjadřovat se a povídat i tehdy, když o to nikdo nestojí. Breptův projev nebývá souvislý, někdy může zcela postrádat smysl. Neustálé mluvení tohoto člověka těší, hovoří v situacích, kdy to není vhodné a nikdo to od něj nevyžaduje.
Označení je možno použít i u malých dětí, které si vymýšlejí, zde se jedná spíše o zlehčení situace – „ty jsi náš malý brepta“ a podobně.Kdo je to Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brepta? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Brepta? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Burka? Víte co je Brucelóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Limita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ulitý start?

Klíčová slova: Brepta, vlastnosti, odborný výraz, lexikon, formulace, wikipedie, heslo, Brepta, informace, vysvětlení, popis, význam, význam slova, slovo, wiki, definice

Pojem Brepta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Brepta hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat termín Brepta ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Brepta na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brepta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Brepta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Brepta například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Brepta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Brepta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brepta? Definice pojmu Brepta je v sekci Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vlastnosti).