Kdo je to?
Kdo je to, byl Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brepta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Brepta?

Jaký je význam slova Brepta? Co to znamená?

Brepta je pojmenování osoby, která má neustálou potřebu vyjadřovat se a povídat i tehdy, když o to nikdo nestojí. Breptův projev nebývá souvislý, někdy může zcela postrádat smysl. Neustálé mluvení tohoto člověka těší, hovoří v situacích, kdy to není vhodné a nikdo to od něj nevyžaduje.
Označení je možno použít i u malých dětí, které si vymýšlejí, zde se jedná spíše o zlehčení situace – „ty jsi náš malý brepta“ a podobně.Kdo je to, byl Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brepta? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Brepta s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Xanax? Znáte pojem Karob? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spondylóza? Vzpomenete si na definici slova Kupole?

Klíčová slova: wiki, Brepta, formulace, popis, význam slova, význam pojmu, pojem, původ slova, synonymum, vysvětlení, kdo to je, co znamená, lexikon, termín, slovo, etymologie

Pojem Brepta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Brepta

Hledat videa s názvem Brepta na Youtube

Zkusit najít Brepta ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Brepta ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Brepta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Brepta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brepta

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Brepta? Kdo to byl Brepta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brepta? Definice pojmu Brepta patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.