Kdo je to?
Kdo je to Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brepta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Brepta?

Jaký je význam slova Brepta? Co to znamená?

Brepta je pojmenování osoby, která má neustálou potřebu vyjadřovat se a povídat i tehdy, když o to nikdo nestojí. Breptův projev nebývá souvislý, někdy může zcela postrádat smysl. Neustálé mluvení tohoto člověka těší, hovoří v situacích, kdy to není vhodné a nikdo to od něj nevyžaduje.
Označení je možno použít i u malých dětí, které si vymýšlejí, zde se jedná spíše o zlehčení situace – „ty jsi náš malý brepta“ a podobně.Kdo je to Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brepta? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Brepta s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Burka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gurta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slovo příbuzné? Znáte termín Lepek?

Klíčová slova: slovo, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, vlastnosti, formulace, definice, termín, vlastnosti, význam pojmu, wikipedie, synonymum, význam, wiki, pojem

Pojem Brepta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Brepta lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Brepta ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Brepta na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Brepta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Brepta ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Brepta ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Brepta například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Brepta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Brepta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brepta? Definice pojmu Brepta je v kategorii Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, text, definici, kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.