Kdo je to?
Kdo je to, byl Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brepta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Brepta?

Jaký je význam slova Brepta? Co to znamená?

Brepta je pojmenování osoby, která má neustálou potřebu vyjadřovat se a povídat i tehdy, když o to nikdo nestojí. Breptův projev nebývá souvislý, někdy může zcela postrádat smysl. Neustálé mluvení tohoto člověka těší, hovoří v situacích, kdy to není vhodné a nikdo to od něj nevyžaduje.
Označení je možno použít i u malých dětí, které si vymýšlejí, zde se jedná spíše o zlehčení situace – „ty jsi náš malý brepta“ a podobně.Kdo je to, byl Brepta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brepta? Lidé, vlastnosti

Tento text (Brepta) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Burka? Víte co je Bungalov? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obezita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mumio?

Klíčová slova: wiki, pojem, přesný význam, termín, definice, kdo je Brepta?, formulace, kdo to je, heslo, význam slova, význam, popis, co je to Brepta?, vlastnosti, popis, etymologie

Pojem Brepta je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Brepta na Google.cz

Vyhledat termín Brepta ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Brepta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Brepta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Brepta například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brepta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Brepta? Kdo to byl Brepta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brepta? Definice pojmu Brepta je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Brepta i v jiné kategorii než v vlastnosti.