Kdo je to?
Kdo je to Robert Fisk? Životopis Robert Fisk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Fisk?

Kdo je to Robert Fisk? Stručný životopis

Robert Fisk je britský žurnalista, válečný zpravodaj, historik a spisovatel. Píše především válečné reportáže a dlouhá léta se pohybuje v místech, kde se odehrávají válečné konflikty nebo občanská válka. Své články zveřejňuje v novinách Independent.
Robert Fisk je autorem několika knih. Žije V Bejrútu a pohybuje se v nebezpečných místech, pro své články neváhá nasadit vlastní život. Velmi dobře zná arabskou kulturu i jazyk, dobře zná místní prostředí. Často také kritizuje konzervativní politiku Ameriky a Izraele.Kdo je to Robert Fisk? Životopis Robert Fisk, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Robert Fisk

Národnost: britská
Datum narození: 12. července 1946
Místo narození: Maidstone

Zaujala vás biografie osobnosti Robert Fisk? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Makroekonomie? Znáte termín Firmware? Rozumíte pojmu Meandr? Víte, co je to Agroturistika?

Klíčová slova: formulace, pojem, přesný výraz, termín, lexikon, co znamená, wiki, odborný výraz, novináři, význam slova, význam, informace, původ slova, kdo to je, Robert Fisk, synonymum

Pojem Robert Fisk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Robert Fisk doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Robert Fisk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Robert Fisk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Robert Fisk ve Wikislovníku

Hledat termín Robert Fisk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fisk například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Fisk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert Fisk? Kdo to byl Robert Fisk? Kdy se narodil Robert Fisk? Kde se narodil Robert Fisk? Robert Fisk se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Robert Fisk např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fisk i v jiné kategorii než je novináři.