Kdo je to?
Kdo je to Robert Fisk? Životopis Robert Fisk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Fisk?

Kdo je to Robert Fisk? Stručný životopis

Robert Fisk je britský žurnalista, válečný zpravodaj, historik a spisovatel. Píše především válečné reportáže a dlouhá léta se pohybuje v místech, kde se odehrávají válečné konflikty nebo občanská válka. Své články zveřejňuje v novinách Independent.
Robert Fisk je autorem několika knih. Žije V Bejrútu a pohybuje se v nebezpečných místech, pro své články neváhá nasadit vlastní život. Velmi dobře zná arabskou kulturu i jazyk, dobře zná místní prostředí. Často také kritizuje konzervativní politiku Ameriky a Izraele.Kdo je to Robert Fisk? Životopis Robert Fisk, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Robert Fisk

Národnost: britská
Datum narození: 12. července 1946
Místo narození: Maidstone

Tento text (Robert Fisk) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je LMD? Víte, co je to Netbook? Rozumíte pojmu Paliativní péče? Rozumíte pojmu Relé?

Klíčová slova: co znamená, význam, Robert Fisk, co je to Robert Fisk?, význam pojmu, synonymum, popis, pojem, odborný výraz, wiki, kdo to je, přesný výraz, termín, lexikon, novináři, význam slova

Pojem Robert Fisk je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Robert Fisk

Hledejte bez špehování slovo Robert Fisk ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Robert Fisk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Fisk ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Robert Fisk ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fisk například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Fisk

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Fisk? Kdo to byl Robert Fisk? Kdy se narodil Robert Fisk? Kde se narodil Robert Fisk? Robert Fisk je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Fisk řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fisk i v jiné kategorii než je novináři.