Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Kdo je to Pastafarián?

Jaký je význam slova Pastafarián? Co to znamená?

Pastafarián je příslušník parodického náboženství. Pastafariánství považuje za stvořitele světa Létající špagetové monstrum. Tato parodie je reakcí na postavení výuky o stvoření světa na stejnou úrověň jako nauku evoluční.
Autorem pastafariánství je fyzik Bobby Henderson. Jeho teorie se objevila v blozích a v tisku a našel si své přívržence. Pro pastafariána je typický cedník na hlavě.Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pastafarián s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Smoothie? Pamatujete si definici pojmu Tantrická masáž? Víte co je Špecle? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyretáž?

Klíčová slova: popis, co je to Pastafarián?, přesný výraz, termín, pojem, přesný význam, kdo to je, odborný výraz, informace, Pastafarián, vysvětlení, kdo je Pastafarián?, lexikon, původ slova, formulace, význam slova

Pojem Pastafarián je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Pastafarián ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pastafarián na Youtube

Zkusit najít frázi Pastafarián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Pastafarián ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastafarián například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pastafarián

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pastafarián? Kdo to byl Pastafarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastafarián? Definice pojmu Pastafarián patří do sekce náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Pastafarián hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.