Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Kdo je to Pastafarián?

Jaký je význam slova Pastafarián? Co to znamená?

Pastafarián je příslušník parodického náboženství. Pastafariánství považuje za stvořitele světa Létající špagetové monstrum. Tato parodie je reakcí na postavení výuky o stvoření světa na stejnou úrověň jako nauku evoluční.
Autorem pastafariánství je fyzik Bobby Henderson. Jeho teorie se objevila v blozích a v tisku a našel si své přívržence. Pro pastafariána je typický cedník na hlavě.Kdo je to, byl Pastafarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastafarián? Lidé, náboženství

Tento text (Pastafarián) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Praganda? Vzpomněli byste si na význam slova Logistika? Víte co je Erytrocyty? Znáte definici termínu Genofond?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, synonymum, kdo je Pastafarián?, definice, etymologie, přesný výraz, termín, co znamená, informace, wiki, vysvětlení, význam slova, význam, náboženství, heslo

Pojem Pastafarián je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Pastafarián ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Pastafarián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Pastafarián ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Pastafarián na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastafarián například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pastafarián

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pastafarián? Kdo to byl Pastafarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastafarián? Definice pojmu Pastafarián je v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pastafarián v jiné sekci než náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.